Міністр охорони здоров’я США звільнив усіх вакцинологів Центрів контролю та профілактики захворювань

21:02 10 червня 2025 р.

Фото до новини

Цей крок є найдалекосяжнішим у серії дій Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, давнього скептика щодо вакцин.

Про це повідомив Reuters, пише DailyLviv.com. Міністр охорони здоров’я Роберт Ф. Кеннеді-молодший звільнив усіх 17 членів групи експертів з вакцин Центрів контролю та профілактики захворювань США та зараз займається їх заміною, повідомило його відомство в понеділок, що викликало протест з боку багатьох вчених-вакцинологів.

Цей крок є найдалекосяжнішим у серії дій Кеннеді, давнього скептика щодо вакцин, спрямованих на зміну регулювання вакцин, харчових продуктів та ліків у США. 

Вчені та експерти заявили, що зміни до комісії з вакцинації, яка рекомендує, як і ким використовувати вакцини, підірвуть довіру громадськості до органів охорони здоров'я.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів