Майже 4000 українських лікарів офіційно працевлаштувалися в Польщі

15:34 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

За інформацією польського міністерства здоров'я, після лютого 2022 року майже 4 тисячі лікарів та стоматологів з України отримали дозвіл займатися професійною діяльністю у Польщі.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

У Міністерстві здоров’я Польщі повідомили, що 3930 лікарів і стоматологів, які здобули кваліфікацію в Україні, отримали позитивне рішення у зв’язку з поданням заяви про дозвіл на роботу в Польщі після лютого 2022 року. Це рішення є підставою для звернення до Вищої лікарської палати про право займатися професією (PWZ).

Читайте також: Медсестри з України рятують лікарні Західнопоморського воєводства

З них 3606 — це кількість лікарів і стоматологів, які отримали позитивні рішення за порядком ст. 61 Закону про допомогу громадянам України у зв'язку зі збройним конфліктом на території цієї країни. 237 лікарів і стоматологів отримали позитивні рішення за процедурою часу і місця, а 87 лікарів і стоматологів за процедурою умовного права займатися професією (PWZ).

У Міністерстві здоров’я також повідомили, що з 24 лютого 2022 року очільник відомства видав 1978 позитивних рішень медичним сестрам і акушеркам з України, з них 77 у порядку за конкретним обсягом діяльності, часом і місцем (75 медичних сестер і 2 акушерки) та 1901 в процедурі умовного права займатися професією (1649 медсестер та 252 акушерки).

Читайте також: Польща стає привабливим місцем роботи і для лікарів з України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів