Магазинам та аптекам у Львові рекомендують працювати цілодобово

11:39 13 березня 2020 р.


Фото: 032.ua

Сьогодні відбулось оперативне засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого було прийнято низку важливих рішень.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зокрема, вирішено виділити додаткові кошти на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень та іншого медичного обладнання.

Магазинам з продуктами харчування, а також аптекам рекомендовано переглянути режим роботи та перейти на цілодобовий. Заборонено усі масові заходи, а в разі нагальної необхідності за окремим рішенням штабу може бути дозволено зібрання до 50 осіб, які стосуються забезпечення життєдіяльності міста.

«Ми забороняємо проведення будь-яких заходів у Львові, це не може бути 200 осіб, може бути до 50 осіб, але якщо це забезпечення функціонування міста і лише з окремого рішення штабу.

Ми виділили додаткові кошти на купівлю відповідного обладнання — ШВЛ тощо. Ми прогнозуємо, що їх нам треба буде орієнтовно до 100 штук, правда, проблеми є з наявністю в Україні, є проблеми з централізованою поставкою, ми самостійно виходимо на компанії-виробники, дистрибютори. Думаю, кількість ШВЛ буде збільшуватись у місті. Ми виділили додаткові кошти на ремонтні роботи в наших лікарнях, бо нам треба бути готовими, щоб мати навіть кількість місць із запасом. Важливо, щоб люди себе почували спокійно і впевнено.

Щодо магазинів, які продають продукти — рекомендуємо магазинам перейти або на розширений режим роботи, або на цілодобовий режим роботи. Це також стосується аптек. Ми бачимо в певні години велике скупчення людей в магазинах, а це не є добре", — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на Львівщині отримали з держрезерву 660 тисяч масок.

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

10:37 23 вересня 2020 р.

Для лікування дітей, хворих на Covid-19, кошти є – лікарка "Охматдит"

Дитячий профільний медзаклад, у який потрапляють діти з діагнозом «ковід» або підозрою на цю хворобу медпрепаратами забезпечений повністю, купувати ліки власним коштом немає потреби.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу