Львів’яни вдруге стали донорами для онкохворих

18:00 3 грудня 2019 р.

  • 0

Команда проєкту «Я, Ніна» вдруге провела у Львові «Red Brunch» – збір крові для потреб онкохворих людей, а волосся – для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію.

«Red Brunch» проєкту «Я, Ніна» – щомісячна подія, яка відбувається кожного першого вівторка місяця. Зокрема, у Києві – вже вшосте, а у Львові – вдруге.

За результатами першого «Red Brunch» у Львові, вдалося зібрати рекордну кількість містян, охочих стати донорами. Зокрема, 150 – крові, а 11 – волосся.

«Red Brunch» відбувається у Львові у співпраці з організацією «ДонорUA». Браслети для тих, хто долучився до збору крові та волосся, подарували «Guzema Jewelry».

Гостинно прийняв донорів «BankHotel Lviv», який надав власний салон краси для донорів волосся та частування. До команди «Я, Ніна» долучилися організації «Краса рятує» та «Hair for Share».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Як інформував «ЩЛ», рекордна кількість львів’ян стала донорами для потреб онкохворих.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 8 грудня 2019 р.

Бронхіальна астма не витримала бджоловжалювання, - перукарка зі Львова

Шість років Марія Гапаляк, яка працювала перукаркою, жила з інгалятором і таблетками. Лікарі поставили їй діагноз – бронхіальна астма. Менше, ніж за півроку, завдяки бджоловжалюванням, жінка видужала. Ремісія триває вже 9 років.

Рубрика: Медицина