Львів’ян закликають допомогти ліками волонтеру Андрію Романчаку, пораненому на Луганщині

14:58 24 травня 2015 р.


Фото: скріншот фотографії зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У громадському формуванні «Варта1» повідомили в неділю: «Не будьте байдужими до волонтерів – їм державної допомоги не надають».

Громадське формування «Варта1» та сім'я його активіста й волонтера Андрія Романчака (позивний – «Крук»), який був тяжко поранений під містом Попасна на Луганщині й перебуває на лікуванні у Київському опіковому центрі зі 60% опіками тіла, просить допомогти в зборі ліків (їх перелік – на фоторафії) для нього. Повідомляючи про це, сьогодні, 24 травня, на сторінці громадського формування «Варта1» в інтернет-мережі «ВКонтакте» додають: «Ці ліки – досить дорогі, тому просимо всіх – хто що може та скільки може – принести нам їх до намету (на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Свободи у Львові. – «ЩЛ»), щоб допомогти нам у лікуванні. Не будьте байдужими до волонтерів – їм державної допомоги не надають. Наперед вдячні».

До теми

12:02 30 жовтня 2020 р.

Кабмін підвищив зарплати сімейним лікарям

Кабінет міністрів України підвищив зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта. Ставку підвищено на 51 гривню.

Рубрика: Медицина

17:56 29 жовтня 2020 р.

У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу