Львівський Євромайдан передає медикаменти бездомним

10:42 12 березня 2014 р.

  • 0
  • 2406


Фото: facebook.com/euromaidanlviv

Зібране небайдужими під час акцій протесту відтепер – у Центрі обліку й нічного перебування безхатьків на вулиці Кирилівській, 3а.

Активісти Львівського Євромайдану проявили турботу про міських безхатьків. Так, у зв’язку із завершенням активної фази протестів Євромайдану, у розпорядженні залишились певна кількість медикаментів, які хотіли передати на потреби потребуючим. 

Аби використати із суспільною користю медикаменти, які вдалось зібрати в часі акцій протесту, частину вирішили передати на потреби львівських бездомних у Центр обліку та нічного перебування бездомних, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а. Його директор, о. Олег Федоренко, повідомляє:

«Ми вдячні за прояв небайдужості до потреб бездомних нашого міста, адже попри соціальні послуги, які надають фахівці в нашій установі, як: нічліг, юридична підтримка, санітарно-гігієнічні послуги, харчування, наші медсестри проводять також і первинний медичний огляд. Й в силу об’єктивних обставин виникає потреба у забезпеченні найбільш поширених медикаментів, як: перев’язочні матеріали, маски, противірусні препарати, вітаміни тощо, що й власне нам передали».

Повідомляючи про це сьогодні, 12 березня, прес-служба міської ради нагадує, що з питань співпраці з Центром обліку та нічного передування бездомних громадян можна звертатися за телефонами 233 14 79 або 233 10 49. Його адреса – вулиця Кирилівська, 3А.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:42 18 жовтня 2019 р.

Як бджоли на Львівщині витягнули хвору після інфаркту

Хімічці за фахом Катерині Васильєвій лікарі прописали пожиттєво приймати арсенал ліків. Їй поталанило замінити фармпрепарати ліками природними. Після кількох курсів бджоловжалювання вона знову повернулася до активного життя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 4257

18:00 17 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей отруїлися на «Фабриці їжі» у Львові

Семеро людей після відвідування «Фабрики їжі» були ушпиталені з харчовим отруєнням у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, ще одна людина – в Новояворівській районній.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 606

11:20 17 жовтня 2019 р.

Семеро людей отруїлися в піцерії у Львові

Медики ушпиталили у Львівській обласній інфекційній лікарні зі симптомами гострого ентероколіту сімох відвідувачів піцерії «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1626