Львівський Євромайдан передає медикаменти бездомним

10:42 12 березня 2014 р.

  • 0


Фото: facebook.com/euromaidanlviv

Зібране небайдужими під час акцій протесту відтепер – у Центрі обліку й нічного перебування безхатьків на вулиці Кирилівській, 3а.

Активісти Львівського Євромайдану проявили турботу про міських безхатьків. Так, у зв’язку із завершенням активної фази протестів Євромайдану, у розпорядженні залишились певна кількість медикаментів, які хотіли передати на потреби потребуючим. 

Аби використати із суспільною користю медикаменти, які вдалось зібрати в часі акцій протесту, частину вирішили передати на потреби львівських бездомних у Центр обліку та нічного перебування бездомних, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а. Його директор, о. Олег Федоренко, повідомляє:

«Ми вдячні за прояв небайдужості до потреб бездомних нашого міста, адже попри соціальні послуги, які надають фахівці в нашій установі, як: нічліг, юридична підтримка, санітарно-гігієнічні послуги, харчування, наші медсестри проводять також і первинний медичний огляд. Й в силу об’єктивних обставин виникає потреба у забезпеченні найбільш поширених медикаментів, як: перев’язочні матеріали, маски, противірусні препарати, вітаміни тощо, що й власне нам передали».

Повідомляючи про це сьогодні, 12 березня, прес-служба міської ради нагадує, що з питань співпраці з Центром обліку та нічного передування бездомних громадян можна звертатися за телефонами 233 14 79 або 233 10 49. Його адреса – вулиця Кирилівська, 3А.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:39 4 червня 2020 р.

Юрій Шипов на 5 років став керівником Львівської психлікарні «Заклад»

Сьогодні, 4 червня під час сесії Львівської обласної ради депутати затвердили на посаду директора КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» Юрія Шипова.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Директор комунального підприємства ЛМР отримував хабарі за охоронні послуги

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Сьогодні на Львівщині прийматимуть рішення про відкриття дитсадків

На Львівщині не дозволили повноцінну роботу закладів громадського харчування

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу