Львівські медики придбали, спорядили й передали батальйону «Миротворець» карету (відео)

16:23 13 червня 2014 р.

  • 0
  • 3534


Фото: zik.ua


Відео:

Наступну «швидку» вони запланували для батальйону «Львів».

Західна інформаційна коропорація розповідає сьогодні, 13 червня, в повідомленні «Львівські медики спорядили для зони АТО «скорую медицинскую помощь»:

Сьогодні, 13 червня, у Львові активісти ГО «Швидка медична допомога Майдану» та «Штаб національного спротиву «Медична служба» передали бійцям спецбатальйону МВС «Миротворець» автомобіль невідкладної медичної допомоги, укомплектовану медикаментами для зони бойових дій. Львівські медики за власний кошт придбали та спорядили усім необхідним «швидку», котра працюватиме у зоні Антитерористичної операції. Свідком події була репортер телеканалу ZIK Оксана Маруняк, яка розповіла:

«Батальйон «Миротворець» – наразі єдиний, який формують не лише з вояків, а й медиків. Аби допомогти українським солдатам, які воюють на Сході України, львівські лікарі постановили купити «швидку» і обладнати її усім необхідним. «Ліки у нас залишились ще з Майдану. Гроші теж у нас збереглись ще з того періоду, тому ми вирішили придбати цей автомобіль і засоби технічного зв’язку. На майбутнє плануємо такий же спецавтомобіль передати й батальйону «Львів», – наголосив голова правління ГО «Швидка медична допомога Майдану» Юрій Дмитришин. Він підкреслив, що напис «Скорая медицинская помощь» зробили російською навмисно, щоби проросійські терористи не обстрілювали машину за її маркування українською мовою.

Львівські медики не лише обладнали «швидку» для зони АТО, а й вирушать у цій машині працювати у зону бойових дій. «Нам нема чого боятися. Їдемо на невизначений термін. Побачимо, як там складеться ситуація», - заявив лікар Ігор Стефанюк.

На знак подяки за доброчинність медиків від імені Львівської Академії Міністерства внутрішніх справ генерал Володимир Чорній передав докторам пам’ятну відзнаку та емблеми за миротворчу діяльність.

Додамо, що спецбатальйон «Миротворець» створений за розпорядженням міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова. Бійцями батальйону є ветерани миротворчих місій, які вже бували у «гарячих точках». Зараз бійців готують до військових дій АТО на Сході, проте наразі їм бракує спорядження».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1404

14:30 14 серпня 2019 р.

На Львівщині поменшало хворих на туберкульоз

У середу, 14 серпня, на прес-конференції «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності» констатували зменшення кількості захворілих на туберкульоз.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 660

14:00 13 серпня 2019 р.

У Львові будуть презентувати реабілітаційну програму для ветеранів АТО та ООС

У середу, 14 серпня, о 16.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській (№41) розпочнеться презентація реабілітаційної програми «Допомога на бджолиних крильцях».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 606

11:05 12 серпня 2019 р.

Бджолина «віагра» відновлює статеву функцію у щонайменше 30% чоловіків, – лікар у Львові

Якщо у чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 2319