Львівська міськрада оскаржить призупинення дії ухвали про госпрозрахунок у стоматполіклініках

09:58 6 травня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в юридичному управлінні Львівської міської ради, «мерія подає апеляцію на рішення Галицького районного суду Львова щодо призупинення дії ухвали Львівської міськради про переведення комунальних стоматологічних поліклінік на госпрозрахунок».

Начальник юридичного управління Львівської міської ради. Гелена Пайонкевич уточнила: «Відповідну апеляцію ми вже готуємо та подаємо. Для нас не є зрозумілим рішення Галицького районного суду щодо призупинення дії ухвали, рішення виконавчого комітету та наказу управління охорони здоров’я щодо створення госпрозрахункових відділень. Такі відділення діють у багатьох містах України цілком успішно. В рішеннях Львівської міської ради жодним чином не обмежуються права мешканців міста на стоматологічну допомогу».

Повідомляючи про це сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради також нагадали: «29 січня міська рада ухвалила створення з 1 липня 2015 року у комунальних міських стоматологічних поліклініках м. Львова госпрозрахункові відділення з надання стоматологічної допомоги дорослому населенню. Створення госпрозрахункових відділень у галузі стоматології дозволить зекономити бюджетні кошти, які можна скерувати на закупівлю обладнання та матеріалів для надання якісних послуг мешканцям, які користуються бюджетними послугами». 

dailylviv.com

До теми

21:58 24 жовтня 2020 р.

На Львівщині 9-ти лабораторіям дозволили передавати результати тестів ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома»

МОЗ оприлюднив перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».

Рубрика: Медицина

14:54 23 жовтня 2020 р.

Дитяча лікарка ініціює у Львові створення Фонду безкоштовних ліків і Фонду страхування медичних працівників

Станом на 23 жовтня на Львівщині 126 пацієнтів, які перебувають в реанімації, 39 з них підключені до апаратів ШЛВ. За статистикою, завантаження ліжок у лікарнях області становить 54%. Це - не є критична кількість, проте хворих на ковід треба ліпше забезпечувати ліками.

Рубрика: Медицина

12:48 23 жовтня 2020 р.

У Києві повідомили, які міста і райони Львівщини увійшли до помаранчевої зони

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу