Львівська лікарня отримала устаткування від Люблінського воєводства

23:19 15 квітня 2021 р.

Таке устаткування масово використовується в польських лікарнях, - розповідає директор Воєводської спеціалізованої лікарні у Любліні Пьотр Матей.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.

Управління Люблінського воєводства надіслало одній з львівських лікарень устаткування на суму 50 тисяч злотих. Це устаткування, необхідне для експлуатації медичних кисневих систем. У купівлі та наданні устаткування взяла участь Воєводська спеціалізована лікарня на Красніцькій алеї в Любліні.

Устаткування такого роду масово використовується в польських лікарнях, - розповідає директор Воєводської спеціалізованої лікарні у Любліні Пьотр Матей:

«Моя лікарня, яку я представляю, Воєводська спеціалізована лікарня, практично має такий доступ до кисню, скільки є ліжок. Час від часу є такі ліжка, з якими немає такої потреби, проте так звана киснева терапія є елементом лікування пацієнтів. Тому Польща могла собі дозволити на таку закупівлю, хоч це також нелегко, позаяк зараз є більший попит, наприклад, у тимчасових лікарнях, що є новими лікарнями, або ж у таких лікарнях, які пристосовували свої відділення на потреби COVID. Але це вдалося купити. Сьогодні Польща як країна, і наше воєводство, і Люблін у цьому повністю забезпечені».

У четвер зранку устаткування вирушило з Любліна до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу