Львівщина залишиться у червоній зоні антикоронавірусного карантину: показники трьох днів

17:19 17 квітня 2021 р.

Фото до новини

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування на Львівщині за 14,15 і 16 квітня - 26,6% 25,7% 24,1%. Рівень госпіталізацій з діагнозом COVID-19 у Львівській області за ці дні - 63,9%, 61,8%, 59,4%. Завантаженість ліжок з киснем - 74,1%, 72,9%, 72,5%.

Такі індикаторні показники МОЗ для визначення регіонів зі значним поширенням covid-19 станом на 17.04.2021, пише Dailylviv. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Червоний» рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо впродовж трьох днів перевищено 2 або більше показників:

1) завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65 відсотків;

2) кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;

3) кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60;

4) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20 відсотків;

5) зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров'я протягом 48 годин.

Рішення щодо скасування «червоного» рівня приймається у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менше, ніж п’яти днів поспіль.

«Помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник:

1) захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг;

2) завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65 відсотків;

3) кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;

4) кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60;

5) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20 відсотків;

6) зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.

«Жовтий» рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

«Зелений» рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень в сторону пом’якшення.

Встановлюється одночасно на всій території України, якщо:

1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менше 50 відсотків епідемічного порогу;

2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5 відсотків.

Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набирає чинності не раніше, ніж через два дні з дати його оприлюднення.

Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19 та публікує їх на сторінці сайту.

Нагадуємо, що на підставі цих ознак Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”. 

З діючими рівнями епідемічної небезпеки можна ознайомитися за посиланням https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Рішення про послаблення “червоного”, “помаранчевого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів від дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

У Моршині вивчать ефективність вакцинації населення від імунокерованих інфекцій

Нові випадки захворювання на ковід в районах області: де найбільше

Майже 15 тисяч нових хворих в Україні на ковід. Львівщина - шоста

Covid: на Львівщині помер чоловік, якого вчора вакцинували

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів