У Моршині вивчать ефективність вакцинації населення від імунокерованих інфекцій

16:04 17 квітня 2021 р.

Фото до новини

16 квітня 2021 року МОЗ України запустило пілотний проєкт з вакцинації проти COVID-19 більшості дорослого населення в місті Моршині.

Загалом у Моршині проживають 4239 людей, 800 з них - діти до 18 років, 361 дорослий вже отримав першу дозу вакцини. Тому для створення 70% імунного прошарку  для запобігання розповсюдження COVID-19 серед мешканців Моршина необхідно вакцинувати ще 2155 осіб.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, пише Dailylviv.

Для цього з першої партії вакцини CoronaVac виробництва Sinovaс Biotech, яка надійшла до Львівської області, необхідну кількість доз місцева влада виділила спеціально для Моршина.

Вакцинація проводиться двома стаціонарними пунктами щеплення для окремих осіб та мобільною бригадою в організованих колективах.

Запис на щеплення проти COVID-19 усіх охочих здійснюється через сімейних лікарів та на офіційних ресурсах  Моршинської міської ради та Моршинської міської лікарні.

Щеплення 70% дорослих мешканців міста першою дозою проти COVID-19 планують завершити орієнтовно до 1 травня 2021 року.

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА зазначають, що реалізація цього пілотного проєкту дасть можливість вивчити та проаналізувати ефективність вакцинації населення від імунокерованих інфекцій в окремому населеному пункті.

На Львівщині експериментально вакцинують ціле місто

З 17 квітня заборонена вакцинація публічних осіб поза чергою, - наказ міністра

Смерть після вакцинації у Львові: повідомили причину

Львівська область розпочинає щеплення вакциною CoronaVac

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів