Львівщина отримала субвенцію на придбання ліків

18:00 2 лютого 2018 р.


Фото: volynnews.com

В облдержадміністрації запевнили: «Загалом з початку року для установ охорони здоров’я області надійшло цільових субвенцій на суму 12 мільйонів 498,6 тисячі гривень».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 лютого: «З державного бюджету надійшли обласному бюджету цільові субвенції на придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги. Обсяг субвенції – 750,9 тисячі гривень». «Кошти скерують на витратні матеріали для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – 113 тисяч гривень та на відшкодування вартості засобів для лікування окремих захворювань – п’ять мільйонів 441,9 тисячі гривень, які перераховані департаменту охорони здоров’я для використання за цільовим призначенням. Загалом з початку року для установ охорони здоров’я області надійшло цільових субвенцій на суму 12 мільйонів 498,6 тисячі гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:36 22 вересня 2020 р.

Як лікують коронавірусних хворих на Львівщині

Сьогодні, 22 вересня, о 16.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Лікування коронавірусних хворих на Львівщині: що гарантує держава, а що фінансують самі пацієнти?"

Рубрика: Медицина

14:16 21 вересня 2020 р.

Уряд запровадив обмеження у двох районах Львівщини. Перелік

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу