Лікаря-стоматолога звільнять, якщо він не виконає план, – профспілка

15:14 7 лютого 2018 р.

На фото на першому плані: Юрій Казмірчук

На фото на першому плані: Юрій Казмірчук

Стоматологи з різних міст України вимагають чіткого механізму реформування стоматологічної галузі в Україні. Так написано в резолюції четвертого національного стоматологічного конгресу, який проходив у Києві.

Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції: «Реформа стоматології по-львівськи: побиття та погрози медикам, закриття стоматологічних кабінетів в усіх навчальних закладах міста, масові скорочення медперсоналу, заборгованість із зарплати за понад півроку, блокування роботи медустанов. Що далі?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова громадської організації «Спілка молодих спеціалістів» Юрій Казмірчук.

Нагадаємо, що за два дні, 9 лютого, буде рік відтоді, як Львівська міська рада проголосувала ухвалу про ліквідацію комунальних стоматологічних клінік у Львові. Цілий рік активні працівники цих закладів борються за те, щоби їхні робочі місця не ліквідували – зверталися до судів, вели переговори з очільниками відповідних структур міськради. Проте результату наразі немає.

- Коли закінчився контракт нашого попереднього головного лікаря Юрія Лисака, нам призначили іншого – Юрія Павліва. Як тільки він прийшов, ми його запитали: «Ви будете виконувати рішення судів щодо призупинення ліквідаційних дій?». Він каже: «Ні. Я буду виконувати тільки ухвали міської ради». То ж наш колектив вирішив висловити йому недовіру, - стоматолог пояснює, чому колектив

Третьої комунальної стоматологічної поліклініки у Львові не хоче працювати під орудою нового керівника.
Нагадаємо, що в січні працівники цієї поліклініки стали об’єктами кількох інцидентів. 17 січня тут була бійка, внаслідок якої постраждала начальник медичної частини клініки. 31 січня невідомою речовиною облили особисте авто завідувача терапевтичного відділення Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Львова Олександра Бурія.

Президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес зауважив, що ситуації, коли підлеглі висловлюють недовіру своєму керівникові, можна було би уникнути, якби міська влада оголосила конкурс на цю посаду та провела його прозоро.

- Проста логіка: треба обрати фахову людину і допустити до проведення конкурсу громадські організації, як от – Лікарське товариство. Вони здатні професійно визначити людину, яка здатна керувати тим, чи іншим медичним закладом, - висловлює він свою позицію.

Голова профспілки Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Львова Надія Тацій каже, що ще в серпні їй натякнули, що приміщення клініки продане.

- Зараз нам кажуть, що лікар повинен здавати план в 21 тисячу гривень. А якщо він не виконує плану три місяці, то його звільняють. То ж з нашої поліклініки залишиться тільки один стоматологічний кабінет, - вона каже, що чутки про продаж приміщення можуть мати підстави.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:56 27 травня 2022 р.

Запустимо серця разом: уперше у Львові встановили дефібрилятори в громадських місцях

У місті Лева встановили три дефібрилятори у місцях найбільших скупчень людей. Це Палац мистецтв, Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Головний залізничний вокзал.

Рубрика: Медицина

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу