Лікаря-стоматолога звільнять, якщо він не виконає план, – профспілка

15:14 7 лютого 2018 р.

На фото на першому плані: Юрій Казмірчук

На фото на першому плані: Юрій Казмірчук

Стоматологи з різних міст України вимагають чіткого механізму реформування стоматологічної галузі в Україні. Так написано в резолюції четвертого національного стоматологічного конгресу, який проходив у Києві.

Про це сьогодні, 7 лютого, під час прес-конференції: «Реформа стоматології по-львівськи: побиття та погрози медикам, закриття стоматологічних кабінетів в усіх навчальних закладах міста, масові скорочення медперсоналу, заборгованість із зарплати за понад півроку, блокування роботи медустанов. Що далі?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова громадської організації «Спілка молодих спеціалістів» Юрій Казмірчук.

Нагадаємо, що за два дні, 9 лютого, буде рік відтоді, як Львівська міська рада проголосувала ухвалу про ліквідацію комунальних стоматологічних клінік у Львові. Цілий рік активні працівники цих закладів борються за те, щоби їхні робочі місця не ліквідували – зверталися до судів, вели переговори з очільниками відповідних структур міськради. Проте результату наразі немає.

- Коли закінчився контракт нашого попереднього головного лікаря Юрія Лисака, нам призначили іншого – Юрія Павліва. Як тільки він прийшов, ми його запитали: «Ви будете виконувати рішення судів щодо призупинення ліквідаційних дій?». Він каже: «Ні. Я буду виконувати тільки ухвали міської ради». То ж наш колектив вирішив висловити йому недовіру, - стоматолог пояснює, чому колектив

Третьої комунальної стоматологічної поліклініки у Львові не хоче працювати під орудою нового керівника.
Нагадаємо, що в січні працівники цієї поліклініки стали об’єктами кількох інцидентів. 17 січня тут була бійка, внаслідок якої постраждала начальник медичної частини клініки. 31 січня невідомою речовиною облили особисте авто завідувача терапевтичного відділення Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Львова Олександра Бурія.

Президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес зауважив, що ситуації, коли підлеглі висловлюють недовіру своєму керівникові, можна було би уникнути, якби міська влада оголосила конкурс на цю посаду та провела його прозоро.

- Проста логіка: треба обрати фахову людину і допустити до проведення конкурсу громадські організації, як от – Лікарське товариство. Вони здатні професійно визначити людину, яка здатна керувати тим, чи іншим медичним закладом, - висловлює він свою позицію.

Голова профспілки Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Львова Надія Тацій каже, що ще в серпні їй натякнули, що приміщення клініки продане.

- Зараз нам кажуть, що лікар повинен здавати план в 21 тисячу гривень. А якщо він не виконує плану три місяці, то його звільняють. То ж з нашої поліклініки залишиться тільки один стоматологічний кабінет, - вона каже, що чутки про продаж приміщення можуть мати підстави.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:50 27 вересня 2020 р.

Львівський доцент-медик нарахував 344 млрд грн на потреби медицини, а в уряді вважають, що досить 225

Медична реформа у Львові триває не два, а вже 35 років. Адже у 1985 році у Львові розпочали експеримент із упровадження сімейної медицини і в окремих комунальних закладах його зберегли.

Рубрика: Медицина

10:52 27 вересня 2020 р.

Хто залатає дірку: львівський лікар розповів, що має зробити для медицини громада, а що – центральна влада

Органи місцевого самоврядування повинні долучитися до медичної реформи і допомогти реорганізувати вторинну ланку медичної системи. За планами, це мало статися ще 2020-го року, але нині ми бачимо, що стаціонарні медичні заклади ніхто так і не почав реформувати. Втім, на місцеву владу не можна класти ті зобов’язання, які не виконали чиновники МОЗ, Міністерство фінансів і Кабмін.

Рубрика: Медицина

19:25 26 вересня 2020 р.

Реалії медреформи: у Львові розповіли, яку суму влада готова надати на операцію з видалення апендиксу

Затримка медичної реформи на вторинній ланці найболючіше б’є по людях, які живуть у селах. Основні проблеми, з якими нині стикаються медики районних лікарень, - це катастрофічна нестача грошей на медикаменти, обладнання і ремонти приміщень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу