Лікарі-ортопеди з Польщі консультуватимуть та оперуватимуть дітей у Львові | Новини Львова

Лікарі-ортопеди з Польщі консультуватимуть та оперуватимуть дітей у Львові

18:53 3 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У міську дитячу клінічну лікарню Львова з уже п’ятим візитом приїде команда лікарів-ортопедів з Університетської клініки Вроцлава, яку очолює професор Кшиштоф Колтовські.

6-7 грудня лікарі-ортопеди з Польщі консультуватимуть та оперуватимуть дітей з нейрохірургічною та ортопедичними патологіями. Такі високотехнологічні операції в Україні досі виконували лише у Києві та Харкові, а тепер успішно виконують і у Львові, завдяки допомозі польських лікарів.

Як розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Львова Дмитро Квіт, 6-7 грудня заплановані консультації дітей з нейрохірургічною та ортопедичними патологіями, а також оперативні втручання чотирьом дітям зі складною нейроортопедичною патологією хребта та нижніх кінцівок. Зокрема, польські та львівські лікарі під наглядом професора Кшиштофа Колтовські оперуватимуть чотирирічну дівчинку, яка має вроджену ваду розвитку ЦНС та вроджену деформацію нижніх кінцівок, 10-річного хлопчика, який має варусну деформацію стопи, 17-річного хлопця з оперованим ідіоматичним сколіозом, розсіяним склерозом, лівобічним геміпарезом, варусною деформацією стопи, а також 12-річну дівчинку, яка має ідіопатичний сколіоз грудного відділу хребта IV ступеню, синдром порушення динамічної та статичної функції хребта.

Співпраця між міською дитячою клінічною лікарнею та лікарями-ортопедами Університетської клініки Вроцлава розпочалася у березні 2017 року. За чотири попередні візити лікарі проконсультували понад 80 пацієнтів зі всієї Західної України, а також провели сім надскладних оперативних втручання у дітей із деформацією хребта (сколіоз) ІV ступеня й два оперативні втручання з меншою складністю.

Під час кожного свого візиту професор Кшиштоф Колтовські оглядає тих дітей, які були прооперовані під час його попередніх візитів. А 21 березня 2018 року підписано меморандум про співпрацю між клініками Львова та Вроцлава.

Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:26 15 липня 2020 р.

Кабмін запропонував штрафувати власників підприємств, установ та організацій за клієнтів без масок

Кабінет міністрів України пропонує парламенту встановити штраф від 3400 до 5100 гривень для власників громадських місць за те, що відвідувачі не дотримуються маскового режиму.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Обшуки у 8-ми областях: з держпідприємства продали 4 тонни пороху за 4 млн грн

У Верховній Раді завтра не обговорюватимуть викладання у школах російською мовою

Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію у Святогірському чоловічому монастирі на Золочівщині (відео)

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

У Черлянах на Городоччині завершують будівництво спортивного майданчика

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу