Лептоспіроз підстеріг львів’янина в ставку

12:42 3 жовтня 2017 р.

  • 1
  • 1017


Фото: galinfo.com.ua

Медики припускають, що 30-річний львів'янин підхопив інфекцію у водоймі на Тернопільщині, де він рибалив і купався.

Минулого тижня 30-річний львів'янин помер від лептоспірозу, однак лише зараз медики отримали лабораторне підтвердження діагнозу. Від початку року це перший смертельний випадок на Львівщині від цієї інфекційної хвороби.

Медики припускають, що чоловік підхопив інфекцію у водоймі на Тернопільщині: там він і рибалив, і купався. Коли повернувся додому – йому стало зле, але до медиків звернувся лише за шість днів. І коли вже потрапив до шпиталю було надто пізно, адже в чоловіка відмовили нирки та печінка.

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Як інформував «ЩЛ», від початку року в області зареєстровано 10 випадків захворювань людей на лептоспіроз.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Подруга Сашка

23:55 23 листопада 2017 р.

Відповісти

Не займався він самолікуванням. Він повернувся в неділю, а в суботу наступного тижня йому стало зле. Піднялась температура і все нагадувало застуду. В неділю його забрала швидка і він здав аналізи, попередні результати прийшли лиш у понеділок ввечері, коли почали відмовляти органи. А у вівторок після обіду він помер. Нагадаю, хвороба проявляється на 6 день. Тому він не міг ніяк шість днів самотужки лікуватись вдома. І він завжди дотримувався правил гігієни, був на цьому повернутий. Лікарі вигороджують свою некомпетентність брехнею.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу