30-річний львів’янин помер від лептоспірозу

15:35 2 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 1701


Фото: unian.ua

За словами завідувача відділом особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Ірини Куліш, у Львові зареєстровано летальний випадок захворювання людини на лептоспіроз.

Завідувач відділом особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Ірина Куліш повідомила кореспонденту інформаційної агенції  УНІАН: «30-річний львів’янин помер в кінці минулого тижня в обласній інфекційній лікарні. З епіданамнезу встановлено, що напередодні захворювання він ловив рибу та купався у водоймі Тернопільської області. З початком захворювання займався самолікуванням. На сьомий день від початку захворювання був госпіталізований в реанімаційний відділ Львівської обласної інфекційної лікарні в дуже важкому стані. На наступний день хворий помер».

Ірина Куліш також поінформувала: «Від початку року в області зареєстровано 10 випадків захворювань людей на лептоспіроз, це перший летальний випадок. За аналогічний період 2016 року – вісім випадків, летальних не було. З початку року було досліджено на наявність лептоспір 42 взірці води з відкритих водойм Львівської області, з них два – з позитивним результатом». 

Про це повідомили сьогодні, 2 жовтня, інформаційної агенції УНІАН, де також нагадали: «Лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання людей і тварин, спричиняється збудником лептоспірою, характеризується ураженням печінки, нирок, м'язів і супроводжується хвилеподібною гарячкою. Зараження на лептоспіроз відбувається під час купання, пиття води з відкритих водоймищ, риболовлі, сільськогосподарських польових робіт, при вживанні продуктів харчування, забруднених сечею гризунів. В організм людини збудник проникає через пошкоджену шкіру і слизові оболонки порожнини рота, очей, носа, шлунково-кишкового тракту. З моменту зараження до початку захворювання проходить від шести до 20 днів. Захворювання у більшості випадків починається гостро, підвищується температура тіла до 39-40 С, хворі скаржаться на сильний головний біль, слабість, біль в м‘язах. Успіх лікування залежить від раннього звернення хворих за медичною допомогою та ранньої діагностики. Важкий перебіг хвороби часто закінчується смертю».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 15 грудня 2017 р.

Львівський кардіоцентр отримав новий ангіограф

В облдержадміністрації запевнили, що у Львівському обласному кардіоцентрі вже провели 18 коронарографій і чотири стентування вінцевих артерій хворим з гострим інфарктом міокарда.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 378

08:55 14 грудня 2017 р.

Фільм про львівський метод бджоловжалювання продублювали англійською

Львівський апітерапевт Іван Пилипчук не лише успішно лікує пацієнтів укусами бджіл упродовж майже 50-річної практики, але й всіляко пропагує цей метод зцілення від недуг - в Україні і за кордоном.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 606

Останні новини

КДК ФФУ вимагає додаткові пояснення від львів’ян і донеччан

«Львівська політехніка» отримала другу в Україні навчальну телеком-лабораторію

Павло Ксьонз попрощався зі львівськими «Карпатами»

Болгарин пропонував на Львівщині прикордонникам сто євро

Прикордонники затримали на Львівщині автівку поляка

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу