Курсанти Львівського університету внутрішніх справ здали кров для поранених бійців

11:02 2 жовтня 2015 р.


Фото: Відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ

У кожного з донорів взяли близько 450 мл сполучної тканини.

«Курсанти 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Львівського державного університету внутрішніх справ стали донорами крові для поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону. Зважаючи на події, що відбуваються в Україні, така допомога є неабияк актуальною. Адже кожна крапля донорської крові може стати запорукою порятунку життя людини», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС, де також розповіли:

«Вчинок цих сімох юнаків – Дениса Дудка, Юрія Ілечка, Романа Максименка, Михайла Остяка, Олександра Тищенка, Андрія Чумакевича та Миколи Яцкевича – заслуговує на повагу, адже здати кров для українських захисників вони вирішили з власної волі. Так, у кожного з донорів взяли близько 450 мл сполучної тканини. А завтра, 2 жовтня, до госпіталю вирушить наступна група охочих допомогли бійцям АТО.

Як зазначають лікарі, зараз кожна краплина крові – на вагу золота. Якщо інколи необхідна лише кров конкретної групи, то зараз постійно потрібна  кров усіх груп – і поширених, і рідкісних».

dailylviv.com

До теми

18:35 1 березня 2021 р.

Щоб люди не їли м'ясо, молоко і яйця з антибіотиками

В Україні заборонять використовувати протимікробні препарати (читайте - антибіотики) для профілактики бактеріальних інфекцій у тварин; лікування неінфекційних хвороб тварин; лікування вірусних хвороб тварин; стимулювання росту та підвищення продуктивності тварин.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу