Ковідна тривога на Львівщині: кожен другий тест - позитивний, швидку викликають частіше

12:39 19 лютого 2021 р.

Фото до новини

За добу методом ПЛР-тестування коронавірусну інфекцію підтверджено у 422 людей, госпіталізували 110 осіб. Заповненість ліжкової мережі – 30,3%.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемериc, пише DailyLviv.  

За його словами, за останні дні статистика поширення Covid-19 в області дещо погіршилась.

«На жаль, впродовж останнього тижня ситуація із захворюванісю погіршилась. Майже кожен другий тест, проведений за попередню добу – позитивний. Кількість викликів екстреної медичної допомоги до пацієнтів з підозрою на ковід зросла на 20%», - сказав Орест Чемерис.

Якщо протягом останніх два тижні тому добова кількість викликів була 30-33, з них 25 пацієнти, яких госпіталізували. Сьогодні за добу фіксують 40-45 викликів.

«Цього тижня ми, на жаль, знову перетнули позначку у понад 100 госпіталізованих пацієнтів на добу, зростає кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні. Тривожною є ситуація в сусідніх областях. Це говорить про те, що ми, напевно, розслабились, але ковід, на жаль, не відступає. Тому вкотре закликаю кожного мешканця зараз, як ніколи, бути пильними. Уникайте місць масового скупчення людей, пам’ятайте про маску, слідкуйте за гігієною рук. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб не допустити критичного погіршення ситуації в області», - зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.

Сьогодні в стаціонарах  лікують 1195 хворих. У реанімації перебуває 107 людей, з них на апаратах ШВЛ – 18.

За ввесь час COVID-19 на Львівщині підтверджено у 75 491 особи. Померло - 2 217 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 67 429 осіб.

З 24 лютого на Львівщині запровадять жовтий рівень епіднебезпеки. Що заборонять

Львівська бригада медиків виїхала в Київ на тренінг з вакцинації

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів