Львівська бригада медиків виїхала в Київ на тренінг з вакцинації

14:06 18 лютого 2021 р.

Фото до новини

До Києва на спеціальні тренінги з вакцинації скерували дві мобільні бригади зі Львова. Одна із них сьогодні й завтра вивчає спосіб введення й особливості роботи з вакциною AstraZeneca, а інша за декілька днів — з вакциною Pfizer/BioNTech. Медики прогнозують, що перший етап імунізації об'єднають з другим.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«У Львові створено 10 мобільних бригад при поліклінічних закладах. Навчання мобільних бригад буде відбуватися в Києві, і перша наша бригада виїхала на навчання, яке буде 17−18 лютого по вакцині AstraZeneca. Для другої бригади навчання проведуть 22−23 лютого по вакцині Pfizer. Також, за останніми даними, які надійшли до нас з департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, має бути створена навчальна група у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-педіатра або імунолога і однієї медичної сестри — це одна бригада регіонального рівня, яка буде проводити навчання всім мобільним бригадам на території міста Львова і Львівської області.

На 1-му етапі наші мобільні бригади будуть проводити щеплення у закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу ковідним пацієнтам. Це лікарня швидкої медичної допомоги, обласна клінічна лікарня, 1-ша і 5-та міські лікарні, госпіталь інвалідів війни, центр легеневого здоров’я, інфекційна клінічна лікарня і 8-ма міська клінічна лікарня. Тобто ми ще беремо Пустомити і Кам’янку-Бузьку — так визначено для мобільних бригад, які створені на території Львівської міської територіальної громади", — розповіла Наталія Літвінська, керівниця управління охорони здоров’я ЛМР.

Коли розпочнеться вакцинація — наразі невідомо. Однак, прогнозують, що перший етап вакцинації об'єднають з другим.

«Остаточних даних, коли почнеться вакцинація, ми не маємо. Ми знаємо, що спочатку повинна була зайти вакцина Pfizer, але отримали лист від Міністерства охорони здоров’я про те, що першою заходить вакцина AstraZeneca. Також змінилися контингенти, які будуть підлягати щепленню. Оскільки вакцини надходить багато, очевидно, буде об'єднано 1-й і 2-й етапи. До лікарів, які надають медичну допомогу у ковідних відділеннях, працівників мобільних бригад, центру екстреної медичної допомоги, лабораторій, які здійснюють аналіз на COVID, і працівників пансіонатів закритого типу та їхніх мешканців, очевидно, будуть додані всі інші медичні працівники усіх закладів охорони здоров’я, а також категорія людей, старших 80 років», — додала посадовиця.

Карантин продовжили: які будуть заборони

Нагадаємо, Львівська міська територіальна громада готова до вакцинації від коронавірусу. Визначено пункти щеплення, сформовано мобільні бригади й складено списки людей, які першими отримають імунізацію. Також місто передбачило додаткові виплати для медиків, які залучені до вакцинації


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів