Коронавірусні закупівлі: 346 мільйонів витратила Львівщина. На що пішли гроші?

13:14 13 серпня 2020 р.

З початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Львівській області було витрачено понад 346 мільйонів гривень.

Про це йдеться в дослідженні громадської організації "Антикорупційний штаб", яке надіслано DailyLviv.

За результатами дослідження, найбільшим замовником стало комунальне некомерційне підприємство “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги у м. Львів”. З початку пандемії підприємством було проведено 63 тендери на загальну суму понад 73 мільйони гривень.

А найдорожчою тендерною закупівлею стало придбання 400 000 масок з фільтрами для державного підприємства "Львіввугілля". Це коштувало українцям 16,4 мільйона гривень.

Карта коронавірусних закупівель це інтерактивна карта для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Проект розроблено за ініціативи громадської організації “Антикорупційний штаб”. Завдяки цій системі кожен охочий може проконтролювати витрати грошей спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Дані карти охоплюють усю Україну – від столиці до найменших сіл.

Як це працює?

Користувачі системи мають можливість перевірити свої лікарні чи інші медичні заклади та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту. Отримавши запит, Юристи Антикорупційного штабу обробляють заявки та звертаються до контролюючих і правоохоронних органів у разі виявлення правопорушень.

Перевірити свою лікарню можна за посиланням.

Довідка

Антикорупційний штаб – це громадська організація, метою якої є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.
“Карта коронавірусних закупівель”  реалізована завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проєкту "Антикорупційні розслідування закупівель COVID-19 у 4 пілотних регіонах на основі інтерактивної карти", який виконує Антикорупційний штаб. Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.dailylviv.com

До теми

10:02 18 січня 2022 р.

На Львівщині 17 січня кожен десятий одержав бустерну дозу вакцини від коронавірусу

За попередню добу, 17 січня, у Львівській області щеплення від ковіду отримали 4766 осіб. З них: 1648 людини отримали першу дозу вакцини, 2644 – другу, ще 6 – додаткову, 468 – бустерну.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу