Конкурсна комісія не зуміла обрати керівника львівського шпиталю

17:10 16 квітня 2018 р.

  • 2
  • 1131


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «На посаду керівника КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи» оголосять новий конкурс».

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Таке рішення ухвалила конкурсна комісія сьогодні, 16 квітня».

«На посаду директора Львівського госпіталю ветеранів війни претендували п’ятеро кандидатів – Микола Іванович Колачинський, Андрій Богданович Голдун, Андрій Петрович Сав’юк, Сергій Васильович Касян і Максим Васильович Прикупенко.За їх кандидатури не було достатньої кількості голосів членів комісії, відтак  жоден з них не переміг. Як повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, на конкурс зможуть подаватися як і ті, що уже брали участь, так і нові обличчя», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Олег

14:02 21 квітня 2018 р.

Відповісти

Хоч ці конкурси проходять не як по маслу та не в один етап. Проте круто, що ми рушили з мертвої точки та намагаємось прийти до публічності та прозорості.

Сергій Сергійович

00:11 18 квітня 2018 р.

Відповісти

нічого страшного. І Львів не за день будували )) Приймуть рішення врешті-решт. А взагалі дуже мені подобається ця ініціатива з відкритим і прозорим конкурсом, такого раніше не було

До теми

09:40 18 липня 2018 р.

Медики шпиталізували чотирьох отруєних у ресторані «Отаман» поблизу Львова

17 липня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні потрапили з діагнозом «харчова токсикоз-інфекція й гостра кишкова інфекція» четверо відвідувачів ресторану «Отаман» у селі Пасіки-Зубрицькі в Пустомитівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 882