Комунальна ветклініка знову запрацює у Львові 15-го січня

16:30 8 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Щорічний карантин у комунальному підприємстві «Лев» та Першій комунальній ветеринарній клініці, яка діє на базі цього підприємства, триватиме до 14 січня.

Про це повідомили в середу, 8 січня, у Львівській міськраді. А в комунальному підприємстві «Лев» розповіли: «Питання стерильності, чистоти та безпеки пацієнтів Першої комунальної ветеринарної клініки – пріоритети «Лева». Саме тому карантинні заходи, мета яких зведення до нуля інфекційних захворювань серед безпритульних собак нашого міста тривають. Нещодавно працівники ЛКП очистили усі вольєри на території підприємства. Незабаром усі приміщення, транспорт та обладнання будуть продезінфіковані, й уже 15 січня ЛКП «Лев» і ПКВК повноцінно відновлять свою роботу».

Як інформував «Щоденний Львів», на сесії міської ради затвердили «Програму регулювання чисельності тварин у місті на 2020-2025 роки», а також правила утримання та поводження з домашніми тваринами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина