Хірург із Німеччини безкоштовно прооперує у Львові не менше 25 дітей (відео, оновлено)

14:05 19 лютого 2016 р.


Фото: tochka.net

Професор Клаус Екснер прибув напередодні й одразу ж взявся оглядати маленьких пацієнтів.

«Хірург з Німеччини Клаус Екснер безкоштовно прооперує 25 маленьких українців, які мають вади обличчя. Медичну допомогу він надаватиме у Львові. Туди професор прибув напередодні і одразу ж взявся оглядати маленьких пацієнтів. Вже сьогодні разом із українськими медиками розпочне оперувати. Це не перший візит німецького фахівця в Україну», – повідомили сьогодні, 19 лютого, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1», де згодом розповіли також:

«Сюди він прилітає впродовж останніх шести років. Не лише безкоштовно оперує дитлахів, але й паралельно передає свій досвід українським колегам. Ще не готовий сказати, скільки дітей ми встигнемо прооперувати. Це залежить від того, наскільки складними буде втручання. Але я чув, що підготували три операційні і ми зможемо там працювати. Разом в команді з українськими фахівцями, очевидно, матимемо змогу прооперувати не менше 25 пацієнтів».

Про це також повідомили сьогодні, 19 лютого, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1», Як інформував «Щоденний Львів», хірург з Німеччини Клаус Екснер прооперує у Львові 30 людей.

dailylviv.com

До теми

16:39 17 жовтня 2021 р.

У шапці ходив навіть у хаті: як ексдепутат вилікувався від нестерпного головного болю

Коли три місяці стаціонарного лікування у відділенні неврології Львівського медінституту не дали полегшення, Євген Ширій, за порадою колеги, майстра спорту з гірських лиж, звернувся до бджоловжалювання.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу