Керівники медзакладів Львова – проти перереєстрації, – ЛМР

12:05 14 січня 2020 р.

Фото до новини


Фото: Zaxid.net

Головні лікарі медичних закладів міста вкотре виступили проти необґрунтованої перереєстрації обласних лікарень зі Львова у райони Львівської області.

Про це повідомили у вівторок, 14 січня, у Львівській міськраді. Головні лікарі медичних установ Львова зазначили в зверненні: «Більшість наших колег, які є працівниками цих медичних закладів, мешкають у Львові. Тому цілком природно, що вони зацікавлені в тому, аби відрахування ПДФО з їхніх зарплат скеровувалось на розвиток рідного для них міста. Це цілком справедливо, бо ж вони з сім’ями, а також їхні пацієнти з родинами, та й самі лікарні активно користуються інфраструктурою Львова, підтримка та розвиток яких напряму залежить від наповненості міського бюджету».

Керівники медзакладів Львова також розповіли: «Як мешканці міста, працівники лікарень і члени їхніх сімей користуються освітянськими послугами, починаючи від дошкільної освіти, отримують послуги з первинної медичної допомоги, користуються різними категоріями пільг та субсидій, відвідують культурно-освітні і театрально-видовищні заходи, мають можливість займатися фізичною культурою та спортом в дитячо-юнацьких школах та на відкритих майданчиках. Але ж на все це також здійснюються видатки із загального фонду міського бюджету. Тому доволі дивно та несправедливо, якщо медичний заклад розташований в обласному центрі, а користь від цього отримують сторонні бюджети. Подібні кроки серйозно бентежать медичну спільноту міста».

У міськраді також розповіли, що зі Львова уже перереєстровані Львівська обласна клінічна лікарня – в селище Великий Любінь у Городоцькому районі, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – у село Завадівка в Турківському районі, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр – у Старий Самбір, а Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у село Дубляни в Самбірському районі.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді заявили керівництву держави та обласної ради щодо недопустимості перереєстрації лікарень, які розміщені і функціонують у Львові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини