Керівники 14 медзакладів на Львівщині будуть обрані на конкурсі (перелік посад)

17:15 14 березня 2018 р.

  • 1
  • 5757


Фото: oblrada.lviv.ua

У середу, 14 березня, новостворена постійно діюча конкурсна комісія оголосила конкурси на заміщення посад керівників 14 закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської облради. А заступник її голови й голова комісії Володимир Гірняк закликав претендентів на керівні посади в закладах охорони здоров’я представити свої плани розвитку установ у середньостроковій і довгостроковій перспективі, окрім конкурсній комісії, Громадській раді при Львівській ОДА, а також авторитетним громадським діячам, щоб не виникало потім запитань щодо легітимності нових керівників.

Володимир Гірняк запевнив: «Уперше за 25 років відбуватиметься така велика кількість конкурсів на заняття вакантних керівних посад у ключових закладах медицини. Усе буде максимально відкрито і публічно. На засідання комісії ми будемо запрошувати громадськість. Переконаний, що в підсумку ми матимемо якісні зміни в медицині».Заступник голови облради пообіцяв: «Як член комісії під час конкурсу буду керуватися позицією трудового колективу, думкою громадськості, баченням депутатського корпусу, оскільки кінцеве рішення про призначення переможця прийматиметься обласною радою, і головне – рівнем професійності претендента. Усі члени комісії, відчуваючи велику відповідальність, хочуть якісно зробити свою роботу і визначити найдостойніших».

«Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 29 березня. До складу конкурсної комісії увійшли: заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк (голова комісії), директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, представник ГО «Українське лікарське товариство у Львові» Олег Дуда, представник Львівської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України Юрій Білий, представник ГО «Варта 700» Наталія Шелестак, а також по 3 представники трудових колективів від кожного закладу», – поінформували також в облраді.

Більше інформації – на сайті облради.

Перелік вакантних керівних посад закладів охорони здоров’я, на які відбуватиметься конкурс:

 - генеральний директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»;

- генеральний директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня»;

- генеральний директор комунальної установи Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»;

- генеральний директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр»;

- генеральний директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров’я»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний протитуберкульозний диспансер»;

- директор комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський міжрайонний протитуберкульозний диспансер».

 

dailylviv.com

Коментарі(1)

Сергій Степанович

18:26 14 березня 2018 р.

Відповісти

Шановні члени комісіі ! Велика просьба до Вас вибирати по честі і совісті . Від Вас залежить як а в подальшому буде медицина в області . Я учасник бойових дій в АТО був поранений .Знаходився на лікуванні в багатьох госпіталях но такого як побачив в госпіталі в Винниках то аж за голову взявся !!!! Такого гол.лікара я ще не бачив Його постійно немае на робочому місці а коли е в кабінеті то двері відкриті тільки для "колег"які заходять "причащаються" і виходять як буряки червоні .Мене дуже обурило то. що моіх колег які були на передовій і знаходилися в госпіталі .цей гол.лікар даючи інтервю журналістці з інтернет=видання ЛЕОПОЛІС облив брудом сказавши що вони випивали і хотіли викинути медсестру з вікна.Це повна брехня !!!!!!Він просто хоче себе вигородити.Як можна було так говорити про захисників які ризикуючи своім життям захищали таких як цей пан .Та чи розуміе він що ці хлопці -героі пройшли пекло.залишилися інвалідами не сиділи в теплому кабінеті а були в хїолодних болотяних окопах .недосипал. недоідали .Та нехай би вже його викинули з цього його крісла!Думайте кого обираете А п. Федунь нехай йде відпочивати в парк на лавочку і кормити голубів на площі .Вже пора! Вибирайте молодих! СЛАВА УКРАІНІ !!!! ГЕРОЯМ СЛАВА ! А хамам і грубіянам -ГАНЬБА!!!!!!!

До теми

13:45 22 червня 2018 р.

У Львові – катастрофічна ситуація з наданням екстреної медичної допомоги, – Федорів

Оксана Федорів з медичної мережі «Добробут» попередила: «У Львові сталася катастрофічна ситуація у забезпеченні жителів та гостей міста наданням екстреної медичної допомоги».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1002

15:05 19 червня 2018 р.

Львівські медики навчаються у «Літній школі»

Львівські медики беруть участь у проекті «Літня школа 2018. Трансформація системи охорони здоров'я: Східна Європа», яка триває цього року в Чернігові.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 612