Кандидати в керівники медзакладами на Львівщині представили свої програми

09:30 3 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У Львівській обласній раді завершилося громадське обговорення програм кандидатів на заміщення посад генеральних директорів закладів охорони здоров’я Львівщини.

Про це повідомили напередодні ввечері в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «2 квітня перед представниками громадських організацій, медичною спільнотою виступили претенденти на керівні посади таких комунальних установ: Львівської обласної клінічної лікарні (Наталія Романівна Ван Доеверен, Михайло Михайлович Гичка), Львівського обласного клінічного перинатального центру (Ірина Андріївна Біль, Дзвенислава Євгенівна Москвяк-Лесняк і Марія Йосипівна Малачинська), Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні (Олександр Михайлович Губар і Богдан Романович Губар), Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи (Микола Іванович Колачинський, Андрій Богданович Голдун, Андрій Петрович Голдун, Сергій Васильович Касян і Максим Васильович Прикупенко) та Львівської обласної інфекційної лікарні (Сергій Мирославович Федоренко)».

Заступник голови Львівської обласної ради й голова конкурсної комісії Володимир Гірняк запевнив: «Такі громадські обговорення є дуже позитивним сигналом. На сьогоднішні слухання прийшло дуже багато людей – ті що підтримують, а також ті, що критикують. І завдяки цьому народжується насправді істина. В той же час і самі претенденти на посади відчувають жорсткий контроль з боку громадськості. Приємно також, що те що зараз відбувається нікого не залишає байдужим».

«3 квітня стартують самі конкурси на заміщення керівників закладів охорони здоров’я облради. Відповідний графік проведення засідань, які триватимуть до 5 квітня, затвердила конкурсна комісія. На розгляд комісії, трудових колективів, громадськості претенденти на керівні посади в закладах охорони здоров’я представлять свою візію розвитку установ у середньостроковій і довгостроковій перспективі. Відтак комісія у закритому режимі обговорить кандидатів та обере найдостойнішого. Остаточне затвердження переможців конкурсу відбудеться на сесії Львівської обласної ради», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу