Іспанія стабілізує поширення коронавірусу

13:33 29 березня 2020 р.

  • 0

14 709 мешканців Іспанії одужали від хвороби, викликаної COVID-19, але обмеження руху людей будуть посилені на найближчі два тижні.

Іспанія зафіксувала ще 838 випадків смерті - антирекорд - від коронавірусної інфекції, згідно з новими даними міністерства охорони здоров'я Іспанії, оприлюдненими в неділю, 29 березня. Загальна кількість смертей в Іспанії від COVID-19 тепер становить 6 528 осіб. Хоча такий щодобовий приріст смертей був поки що найвищим, зростання смертності щодо кількості інфікованих впало, з 17% до 14% - найнижче з 16 березня.

Загальна кількість випадків коронавірусу зросла до 57 560 з 54 273 - збільшення на 6% - що значно нижче, ніж за останні дні. 

Всього в Іспанії в реанімації перебувають 4 907 осіб. Міністерство охорони здоров’я також повідомило, що загалом 14 709 людей одужали від хвороби.

У суботу, 28 березня, вищі посадові особи охорони здоров'я заявили про очікування того, що Іспанія вступає у стадію стабілізації у поширенні коронавірусу. Але уряд вирішив ще більше посилити обмеження руху людей на найближчі два тижні, повідомляє CNN

На сьогодні в Китаї було зареєстровано 45 нових випадків коронавірусу, що в загальному обсязі країни становило 81 419, повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я.

У світі від вірусу вже померло понад 30 тисяч осіб, причому в Італії - понад 10 тисяч людей.

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 418 випадків COVID-19. 

Коментарі(0)

До теми

23:21 29 травня 2020 р.

США припиняють фінансувати ВООЗ

Президент США Дональд Трамп 29 травня заявив про розрив відносин Сполучених Штатів зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Рубрика: Медицина

Останні новини

На Львівщині за 80 км проїзду до кордону з Польщею стягують 1200 (!) гривень

Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств

На кордоні з ЄС заблоковано пункт пропуску: залучено додаткові сили Дежприкордонслужби

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу