Ірина Микичак більше не очолює департамент охорони здоров'я

20:35 13 грудня 2019 р.

Голова ЛОДА Маркіян Мальський своїм розпорядженням звільнив Ірину Микичак з посади директорки департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

Поо це Ірина Микичак повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Вперше у житті почула себе двієчницею. Отримала незадовільну оцінку від Іван Собко за роботу на посаді директорки Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації за 2019 рік. І відповідно прилетіло електронною поштою розпорядження голови ОДА М.Мальського про звільнення з посади. Мені, єдиній зі всіх керівників ОДА, виставлено "оцінку" - "негативно. Попри лідерство Львівщини в структурних змінах медичної галузі, попри явні успіхи охорони здоров'я Львівщини.",- написала Ірина Микичак.

Ірина Микичак також поскаржилася:

"За ці два місяці я пережила безпрецендентний тиск, ігнорування керівництва, маніпуляції фактами і документами, масовану інформаційну компанію в ЗМІ та інтернетресурсах, шквал звернень від осіб, які називають себе представниками медичної громадськості".

В ОДА вважають, що Ірина Микичак перевищила повноваження, коли подавала за своїм підписом проєкти рішень у Львівську облраду. Зокрема, вона спровокувала негативний суспільний резонанс щодо реорганізації дитячих лікарень. Йдеться про ініціативу Ірини Микичак - реорганізувати Львівську обласну дитячу клінічну лікарню "Охматдит" через приєднання її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Також відомо, що Ірина Микичак відмовилася писати заяву на звільнення.

dailylviv.com

До теми

08:54 4 травня 2021 р.

У Львові за минулу добу коронавірус виявили у 12 мешканців

За оперативними даними, станом на 4 травня у Львівській області зареєстровано 130366 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них у Львові – 63915, за останню добу - 55 випадків, з них у Львові – 12.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу