Голова Львівської ОДА роз’яснив причини відкликання ліквідації «Охматдиту»

15:30 15 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський надав під час апаратної наради роз’яснення своєї позиції щодо реорганізації лікарні «Охматдит».

Про це повідомили у вівторок, 15 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що голова ОДА наголосив: «Уникнути спекуляцій та перезапустити процес реорганізації лікарні «Охматдит» допоможуть експертні обговорення та прозорі конкурсні відбори. Суспільство повинно розуміти усі процеси та бути до них готовими.

Маркіян Мальський зазначив: «Незадовільний стан медицини є не лише на Львівщині, а й в Україні в цілому. Зрозуміло, що реформа потрібна, адже Національна служба здоров’я України підтримуватиме більші лікарні. Проте для громадськості був незрозумілий процес реорганізації, чому саме потрібно ліквідовувати «Охматдит», а не реорганізовувати його спільно зі Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром».

Голова Львівської ОДА роз’яснив: Відтак, враховуючи суспільну важливість, я відкликав проєкт рішення «Про удосконалення надання медичної допомоги дитячому населенню у Львівській області» задля вироблення спільної та чіткої позиції. Кожен мешканець області повинен мати доступ до якісних медичних послуг. Тому для вирішення ситуації повинні бути проведені зустрічі з колективами, громадськістю, експертами, щоб зрозуміти економічну ефективність об’єднання вищезазначених дитячих медичних закладів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:49 28 березня 2020 р.

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Пацієнти - 50-річний чоловікі 16-річний хлопець. За результатами тесту, який отримали — у хворих позитивні результати. В обох пацієнтів був контакт з особою, у якої нещодавно підтвердився коронавірус.

Рубрика: Медицина

21:21 27 березня 2020 р.

87-річний пацієнт з коронавірусом одужав після того, як його родині сказали "готуватися до гіршого"

Персі Еварту Локтону, 87-ми років, діагностували коронавірус після повернення з дружиною Філіс минулого місяця до Великобританії з ідилічного круїзу навколо островів Карибського басейну.

Рубрика: Медицина