Епідеміологи зафіксували на Львівщині 33 випадки захворюваності на гепатит

11:00 27 липня 2017 р.

В обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я можна провести вірусологічні дослідження.

У Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я запевнили, що в першому півріччі 2017 року захворюваність на вірусні гепатити у Львівській області знизилася порівняно з минулорічними показниками. Зокрема, на вірусний гепатит А – у 1,3 рази (зареєстровано 33 випадки проти 45 (1,79)), а на вірусний гепатит В – у 1,4 рази (зареєстровано 50 випадків серед дорослих проти 72 (2,86)).

Найвищі показники захворюваності на вірусний гепатит В серед дорослого населення Львівської області – у вікових групах 30-39 років (14 випадків), 50-59 років (13 випадків), та 60 років і старше (дев’ять випадків). Захворюваність на вірусний гепатит С знизилася в 1,4 рази й склала 15 випадків серед дорослих проти 21 з найвищими показниками захворюваності серед дорослого населення області у вікових групах 30-39 років (п’ять випадків) та 50-59 років (чотири випадки.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України на вулиці Круп’ярській, 27 (телефон – 276-86-90), де також поінформували, що у них на договірній основі «можна провести вірусологічні дослідження на визначення у сироватці крові хворих, медичного персоналу HBsAg і антитіл до HBsAg, дослідження води питної на визначення антигену вірусного гепатиту А. Ціна одного дослідження без ПДВ – 39,39 гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу