До Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні потрапили 11 спортсменів із Києва й Харкова

12:29 4 вересня 2014 р.


Фото: niceplace.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, вчора гості нашого міста спортсмени вживали їжу в одному з кафе на території спортивного комплексу «СКА» (вул. Клепарівська, 39а).

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, вчора, 3 вересня, о 21.00 до обласної інфекційної клінічної лікарні у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано 11 осіб – із попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Потерпілі – жителі Києва й Харкова, члени спортивної команди з водного поло.

Відомо, що спортсмени близько 13.00 вживали їжу в одному з кафе на території спортивного комплексу «СКА» (вул. Клепарівська, 39а). У відділенні №3 Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (вул. Кирила і Мефодія, 22) перебуває 5 осіб, 1996-98 р.н.  У відділенні №5 Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (вул. Пекарська, 54) перебуває 6 осіб, 1996-98 р.н.

Причини та обставини отруєння встановлюються. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводять повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надають необхідний об’єм медичної допомоги, відповідно до клінічних протоколів.

dailylviv.com

До теми

18:36 2 березня 2021 р.

На Львівщині понад сто пацієнтів вдруге потрапили до лікарень з діагнозом COVID-19

У Львівській області фіксують збільшення кількості випадків інфікування Covid-19. Крім того, щодня зростає кількості осіб, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом.

Рубрика: Медицина

18:03 2 березня 2021 р.

Програма медгарантій на 2021 рік передбачає 35 пакетів медичних послуг разом з вакцинацією від COVID-19

Національна служба здоров’я України опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій у 2021 році.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу