Десантники зі Львова проходять у Польщі реабілітацію за громадські кошти

18:45 7 листопада 2014 р.


Фото: polradio.pl

Фізіотерапевт Центру реабілітації «Добрий Брат» Павел Мадейський запевняє: «Хочемо провести такий курс реабілітації, щоб вони могли нормально функціонувати у суспільстві».

28 українських десантників, які були поранені під час Антитерористичної операції у Донбасі, проходять реабілітацію в містечку Осєк Поморського воєводства. Один із прибулих військових має аж 46 ран.

Фізіотерапевт Центру реабілітації «Добрий Брат» Павел Мадейський щодня займається спеціальними вправами з українськими військовими. «Вони приїхали до нас з вогнепальними пораненнями, зі зламаннями та ампутаціями. Ми хочемо провести такий курс реабілітації, щоб вони могли нормально функціонувати у суспільстві», – каже Павел Мадейський.

Серед поранених – Андрій. «Осколок вцілив мені у м’яку тканину в коліно, кості цілі, але осколок залишився. Тепер я проходжу тут реабілітацію, щоб потім можна було нормально ходити», – каже Андрій. 

Оплатив курс лікування 28-ми учасникам боїв з сепаратистами син співвласника Центру реабілітації Добрий Брат Якуб Марковський, який має бізнес в Україні, а частину коштів покрили його колеги. «Одного разу я прокинувся вранці і вирішив, що цим молодим людям можна допомогти. Оскільки ми маємо тут Центр реабілітації, то чому б не привезти їх сюди і спробувати їх підлікувати», – каже Якуб Марковський.

Українські воїни перебуватимуть на лікуванні в Осєку на півночі Польщі до кінця листопада. Після цього, з України, на реабілітацію, прибуде нова група поранених. 

Товариство «Добрий Брат» та Ґданський фонд доброчинності продовжує збирати кошти, зокрема на протез одного з постраждалих десантників та на закупівлю необхідного медичного обладнання. Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, на сайті «Польського радіо».

Як інформував «ЩЛ», десантники зі Львова пройдуть у Польщі курс відновного лікування після важких поранень.

dailylviv.com

До теми

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу