Депутати Львівської облради збільшили на 351,7 млн. гривень видатки на медицину

15:45 30 січня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 30 січня, на сесії обласної ради проголосували за проект рішення про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «Проект рішення підготовлено з метою спрямування коштів на придбання обладнання, матеріально-технічне переоснащення бюджетних установ за рахунок залишків коштів, що утворились на початок року в обласному бюджеті».

Директор департаменту фінінсів Львівської ОДА Олег Демків зазначив: «Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації запропоновано збільшити видатки на 351,7 млн. гривень, з них на розвиток сільської медицини – 302 мільйони гривень (реалізація проектів будівництва, придбання медичного обладнання, розвиток телекомунікаційної інфраструктури, забезпечення сучасними технічними та інформаційно-програмними засобами для функціонування електронної системи охорони здоров’я та телемедицини, здійснення заходів, пов’язаних із забезпеченням службовим житлом та службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості) та на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» – 49,7 гривень (оплата послуг та за  поставлене  медичне обладнання). Також департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації запропоновано збільшити видатки на 4,6 гривень за рахунок залишків невикористаних коштів бюджету розвитку обласного бюджету, що утворилися на початок 2018 року, для придбання машин швидкої допомоги».

dailylviv.com

До теми

18:21 22 вересня 2021 р.

В Уряді визначили перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мусять обов'язково щепитися від коронавірусу

В Міністерстві охорони здоров’я затвердять чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Рубрика: Медицина

19:47 21 вересня 2021 р.

У Львові запровадили жовтий рівень епідбезпеки: обмеження для закладів освіти, культури та спорту

Сьогодні, 21 вересня, міська комісія з питань ТЕБ і НС, на виконання рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, вирішила запровадити на території Львівської МТГ «жовтий» рівень епіднебезпеки, ввести обмеження для закладів освіти, культури та спорту.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу