Бронхіальна астма не витримала бджоловжалювання, - перукарка зі Львова

13:08 8 грудня 2019 р.

Шість років Марія Гапаляк, яка працювала перукаркою, жила з інгалятором і таблетками. Лікарі поставили їй діагноз – бронхіальна астма. Менше, ніж за півроку, завдяки бджоловжалюванням, жінка видужала. Ремісія триває вже 9 років.

- Кашляла впродовж шести років так, що були дні, коли боялася йти на роботу. Лікарі поставили діагноз бронхіальна астма, прописували різні інгалятори. Дози інгаляцій доводилося щоразу збільшувати. Але ставало все гірше і гірше. Один раз, навіть, лежала в лікарні під крапельницею 24 дні. Був дуже важкий стан. Думала, що я вже, напевно, помираю. Робила в лабораторіях проби на алергени - не знайшли нічого, - розповідає пані Марія. - Усе змінилося після одного випадку в перукарні. Один з моїх клієнтів сказав, що мав великі проблеми зі здоров’ям, які вирішив … бджоловжалюванням. Порадив і мені спробувати цей метод лікування, - розповідає Марія Гапаляк. 

За її словами, лікар-апітерапевт Іван Йосипович Пилипчук одразу поставив пацієнтці вимогу – відмовитися від інгалятора, щоб не було конфлікту між хімічними препаратами і природним бджолиним апітоксином.

- І хоча я ще мучилася-кашляла, але інгалятор після початку бджоловжалювання вже не брала. Але ще місяць приймала таблетки. Та поступово зменшувала їхню дозу – з цілої таблетки до четвертинки,- згадує перукарка.

 Повірила в результативність методу бджоловжалювання Марія Гапаляк після 5 тижнів лікування.

- Пять тижнів, доки тривав перший курс бджоловжалювання, дуже мучилася. А ось після другого курсу вже почала дихати на повні груди. Тоді я полікувалася три курси поспіль. А два чи три роки регулярно ходила навесні-восени. Тепер ходжу на бджоловжалювання раз на рік для профілактики, - розповідає пані Марія.

Крім бджоловжалювання, пацієнтка ще пила збір трав, які призначив Іван Пилипчук.

- Збір з шести трав. Я дотепер їх пю. Також Іван Йосипович порадив відмовитися від цільного молока  і цукру. Натомість кисломолочні продукти споживаю. Кетчуп, майонез не їм уже багато років. Зате меду дуже багато вживаю. Він мені дуже смакує. Дуже люблю і каву. Раніше пила каву з молоком, але то не кава, а компот. А тепер без кави не можу. Немає кави - немає роботи, - підсумовує пані Марія.

Перші результати лікування, згадує перукарка, зауважили її клієнти.

- Вони бачили мій стан до початку бджоловжалювання і після. І вже девять років після першого візиту до Івана Йосиповича я не кашляю. Забула про свій колишній діагноз, - каже Марія Гапаляк.

 

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу