Бджолина «віагра» відновлює статеву функцію у щонайменше 30% чоловіків, – лікар у Львові

11:05 12 серпня 2019 р.

  • 0

Якщо у чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків.

Про це "Щоденному Львову" розповів Валерій Філіпський, сексопатолог-андролог вищої категорії Клінічної лікарні Львівської залізниці. За словами лікаря, причин сексуальних розладів у чоловіків нині є багато, тому на них треба впливати комплексно. Лікування еректильної дисфункції (імпотенції) найліпше вести із застосуванням і фармацевтики, і нетрадиційної або народної, як ще її називають, медицини. 

- Базовий фармацевтичний препарат - "Віагра". Основною діючою речовиною "Віагри" є силденафіл. Дослідників, які відкрили властивості силденафілу, нагородили двадцять років тому Нобелівською премією. Силденафіл є у всіх генеричних препаратах (дженериках) "Віагри" різних виробників у світі, у тому числі й українських. Він у більшості випадків допомагає, але не завжди лікує. Та навіть одноразове спрацювання дуже допомагає чоловікові, бо додає йому віри у відновлення нормального статевого життя. Звикання до препарату силденафіл не спричиняє. Деякі чоловіки приймають "Віагру" багато років без контролю лікаря - цього робити не можна, бо можуть бути непередбачувані побічні наслідки,- каже Валерій Філіпський. 

Лікування сексуальних розладів фармацевтичними препаратами варто доповнювати здобутками народної медицини, наголошує лікар. Дуже ефективні препарати, виготовлені з бобрового струменю. Найпопулярніший в аптеках - "Мускусил". Також - життям і здоров'ям пасічників - перевірена ефективність бджолиної отрути. 

- Якщо в чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків. Але для цього бджолине жало треба націлити в акупунктурні крапки, які відповідають за статеві функції. Насамперед я маю на увазі результати лікування у відомого апітерапевта і фітотерапевта Івана Йосиповича Пилипчука. Для мене він був і залишається апітерапевтом номер один. Відтоді, коли він розпочав цей напрям у медицині на базі залізничної лікарні у Львові сорок років тому і дотепер - коли має свою приватну практику. Разом з Іваном Пилипчуком я був учасником багатьох зарубіжних конференцій і форумів з питань апітерапії, де щоразу переконувався, що такого великого практичного досвіду у цій сфері в Європі не має ніхто. Саме тому у Польщі Івану Пилипчуку неодноразово пропонували очолити клініку апітерапії і зняли фільм про його метод лікування, - інформує Валерій Філіпський.  

Нагадаємо, перелік хвороб з показами для бджоловжалювання збільшується.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:50 3 червня 2020 р.

На Львівщині за добу - 96 позитивних результатів ПЛР-тестів

За останню добу на Львівщині провели рекордно багато ПЛР-тестувань — 500, з яких 96 є позитивними. Відтак, мер міста просить мешканців дотримуватись правил карантину та унеможливити медичний колапс в місті.

Рубрика: Медицина

00:23 3 червня 2020 р.

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Укрзалізниця вивчає можливість залучення інвесторів для реформування відомчих лікарень, підвищення рівня медичного обслуговування, забезпечення лікарень сучасним обладнанням та підвищення рівня заробітної плати персоналу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу