Бджоли знизили рівень цукру в крові хворого більше, ніж удвічі

16:16 8 жовтня 2019 р.

Бджоловжалювання зменшило рівень цукру в крові у хворого з 12-14 ммоль/л до 5,2-5,3 ммоль/л.

Про це «Щоденному Львову» розповів сам пацієнт – Ю.М. (прізвище з міркувань лікарської таємниці не називаємо), який приймає курси бджоловжалювання у Львові.

- Під час диспансеризації на службі в армії у мене виявили рівень цукру у крові понад 12-14 ммоль/л. Одразу призначили сувору дієту. Рік я дотримувався дієти.

Якось Ю.М. розповів про свою проблему знайомому. Той порадив звернутися у Львові до апітерапевта Івана Йосиповича Пилипчука, який лікує бджоловжалюванням.

- Запитай у своїх лікарів, чи вони дають на це згоду. Бо я бджолами подагру успішно лікував – до бджоловжалювання мав такі шишки, що не міг ходити, а потім стало ліпше, - наголосив знайомий.

Після цієї поради, за словами Ю.М., він почав ходити на апітерапію так, як діти до школи ходять. Перший курс - більше року, пропускаючи сеанси лише тоді, коли їхав у відрядження.

- Через півтора року зустрічаю головного лікаря одного з медичних закладів, який казав мені, що я з таким цукром у крові його пацієнт назавжди: «Де ви пропали? Приходьте на перевірку». Прийшов. Зробили аналіз. Головний лікар дуже здивувався: як так сталося, що в мене цукор – у нормі. Я розповів про бджоли. Професор на це  сказав: «Треба писати дисертацію», - переповідає колізію Ю.М.

А феномен апітерапії бджолиними жалами він пояснює так. 

- Якщо ти не приймав ліки, то бджоли змушують імунну систему працювати, і організм внутрішніми силами поборює хворобу, - переконаний Ю.М.

Тепер, за словами Ю.М., у нього рівень цукру у крові - 5,2-5,3 ммоль/л.

- Але навіть коли аналізи крові були в нормі, я продовжував ходити на бджоловжалювання. Бо вже мав таку ситуацію: не походив місяців три і відчув присмак у роті, начебто ацетоновий. Після того я ходжу епізодично цілорічно – найбільша перерва могла бути один місяць. Середня доза – більше 10-ти укусів, - розповідає колишній хворий.  

На жаль, в останні десятиліття у світі спостерігають "синдром руйнування бджолиних колоній (сімей)". І Україна стала ще одним місцем на карті, де він прогресує.

 

Апітерапевт Іван Пилипчук надає безкоштовні консультації тричі на тиждень: у понеділок, середу, п'ятницю з 11.00 до 12.00. Телефон: (032) 270-91-63.
Відео: Фільм польських авторів про львівську апітерапію.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу