Бджоли знизили рівень цукру в крові хворого більше, ніж удвічі

16:16 8 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 2010

Апітерапевт Іван Пилипчук надає безкоштовні консультації тричі на тиждень: у понеділок, середу, п'ятницю з 11.00 до 12.00. Телефон: (032) 270-91-63.
Відео: Фільм польських авторів про львівську апітерапію.

Бджоловжалювання зменшило рівень цукру в крові у хворого з 12-14 ммоль/л до 5,2-5,3 ммоль/л.

Про це «Щоденному Львову» розповів сам пацієнт – Ю.М. (прізвище з міркувань лікарської таємниці не називаємо), який приймає курси бджоловжалювання у Львові.

- Під час диспансеризації на службі в армії у мене виявили рівень цукру у крові понад 12-14 ммоль/л. Одразу призначили сувору дієту. Рік я дотримувався дієти.

Якось Ю.М. розповів про свою проблему знайомому. Той порадив звернутися у Львові до апітерапевта Івана Йосиповича Пилипчука, який лікує бджоловжалюванням.

- Запитай у своїх лікарів, чи вони дають на це згоду. Бо я бджолами подагру успішно лікував – до бджоловжалювання мав такі шишки, що не міг ходити, а потім стало ліпше, - наголосив знайомий.

Після цієї поради, за словами Ю.М., він почав ходити на апітерапію так, як діти до школи ходять. Перший курс - більше року, пропускаючи сеанси лише тоді, коли їхав у відрядження.

- Через півтора року зустрічаю головного лікаря одного з медичних закладів, який казав мені, що я з таким цукром у крові його пацієнт назавжди: «Де ви пропали? Приходьте на перевірку». Прийшов. Зробили аналіз. Головний лікар дуже здивувався: як так сталося, що в мене цукор – у нормі. Я розповів про бджоли. Професор на це  сказав: «Треба писати дисертацію», - переповідає колізію Ю.М.

А феномен апітерапії бджолиними жалами він пояснює так. 

- Якщо ти не приймав ліки, то бджоли змушують імунну систему працювати, і організм внутрішніми силами поборює хворобу, - переконаний Ю.М.

Тепер, за словами Ю.М., у нього рівень цукру у крові - 5,2-5,3 ммоль/л.

- Але навіть коли аналізи крові були в нормі, я продовжував ходити на бджоловжалювання. Бо вже мав таку ситуацію: не походив місяців три і відчув присмак у роті, начебто ацетоновий. Після того я ходжу епізодично цілорічно – найбільша перерва могла бути один місяць. Середня доза – більше 10-ти укусів, - розповідає колишній хворий.  

На жаль, в останні десятиліття у світі спостерігають "синдром руйнування бджолиних колоній (сімей)". І Україна стала ще одним місцем на карті, де він прогресує.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові поменшало хворих на грип і ГРВІ

На Львівщині захворіли з 14 до 20 жовтня на гострі респіраторні інфекції 6983 людини – на 1009 менше, аніж за попередній тиждень.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 171

17:48 21 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей ще не одужали після відвідин «Фабрики їжі» у Львові

У стаціонарах Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні ще не одужали восьмеро відвідувачів закладу громадського харчування «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 240

12:42 18 жовтня 2019 р.

Як бджоли на Львівщині витягнули хвору після інфаркту

Хімічці за фахом Катерині Васильєвій лікарі прописали пожиттєво приймати арсенал ліків. Їй поталанило замінити фармпрепарати ліками природними. Після кількох курсів бджоловжалювання вона знову повернулася до активного життя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 5703