Бджоловжалювання зменшило міжхребцеву килу у львів'янина у 8 разів

12:27 25 жовтня 2019 р.

  • 0

Про це «Щоденному Львову» розповів радіофізик, інженер-дослідник Ігор Курінний, який чотири роки тому переїхав з Мінська до Львова.

- У мене була міжхребцева кила - 16 мм. Це показала магнітно-резонансна томографія (МРТ) . Мене одразу скерували на операцію, - розповідає Ігор Курінний. 

Від зайомих він довідався про позитивне лікування цієї хвороби бджоловжалюванням у лікаря-апітерапевта Івана Йосиповича Пилипчука. Після п'яти курсів апітерапії, кожен з яких тривав п'ять тижнів, Ігор Курінний знову поїхав на обстеження.

- Я поїхав в лікарню на вулицю Пилипа Орлика. Зробив МРТ, і мені сказали, що міжхребцева кила зменшилася до 2 мм, - розповідає радіофізик.

Зараз, за словами Ігоря Курінного, його нічого не болить. Але на бджоловжалювання ходить далі - для закріплення результату.

Про аналогічний випадок "Щоденному Львову" розповіла Леся Маланій, яка має сидячу роботу - працює у приватній швейній компанії.

- Кілька років тому мені почало, як кажуть, тягнути ногу. Болі посилювалися навесні і восени. Лікарі казали, що то - наслідок застудженого сідничного нерва. Коли зробила МРТ, вона показала міжхребцеву килу - 0,7 мм, - розповідає Леся Маланій. 

За порадою знайомих, хвора пішла на плавання. Але полегшення не настало. Тоді тренерка з плавання порадила Лесі Маланій звернутися до лікаря-апітерапевта Івана Йосиповича Пилипчука.

- Починала з одного бджоловжалювання. Після сеансу з вжалювання вісьмома бджолами біль відпустив, - розповідає пані Леся. - Але я одразу пройшла два курси апітерапії, тобто 10 тижнів - через день.  

Відтоді, за словами Лесі Маланій, вона профілактично ходить на бджоловжалювання двічі на рік: навесні і восени.

Нагадаємо, що польська творча група зняла документальний фільм про сучасну історію апітерапії у Львові. Головний герой картини - фізіотерапевт-апітератевт з майже 40-річним стажем лікування пацієнтів бджоловжаленням Іван Пилипчук. Цей фільм продубльований також англійською мовою. 


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:04 4 квітня 2020 р.

27:23 - перемагає COVID-19

Підтверджено 1072 випадки COVID-19 станом на 22:00 3 квітня.

Рубрика: Медицина

21:19 3 квітня 2020 р.

У водіїв АТП № 1 коронавірусу не виявлено,- ЛМР

За три дні, з 31 березня до 2 квітня, на антитіла до коронавірусу були перевірені 300 працівників ЛК АТП № 1. У перший день тестування були виявлені три підозри, які в подальшому не підтвердили ПЛР-аналізи. У наступні два дні тестування підозр на коронавірус не виявлено.

Рубрика: Медицина

21:11 3 квітня 2020 р.

У Львові зробили тести для 280 осіб, 4 - позитивні

Сьогодні у Львові експрес-тестами перевірили 280 осіб, з них 4 результати — позитивні. Загалом від початку тижня експрес-тестами охоплено 991 людину. Також сьогодні місто отримало ще 4 тис експрес-тестів від компанії «Meest».

Рубрика: Медицина

Останні новини

В Україні підтверджено 1092 випадки Сovid-19, з них - 78 у дітей

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

27:23 - перемагає COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу