Активісти збирають у Львові гроші для купівлі лампи фототерапії для новонароджених

16:12 3 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Для діток, які лікуються в реанімації обласної дитячої лікарні «Охматдит», хочуть купити спеціальну лампу фототерапії».

Про це повідомили сьогодні, 3 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Це нова, дев’ята ціль Фонду вільних та небайдужих – допомогти великій кількості новонароджених малюків. Потрібно 150 000 гривень і збір коштів вже триває».

«Як повідомляють у Фонді вільних і небайдужих, щоденно у дитячу реанімацію «Охматдиту» потрапляють малюки, в яких підвищений рівень білірубіну, що означає, що дитинка хвора жовтяницею. Це орієнтовно 60% новонароджених на сьогодні. Якщо вчасно не провести фототерапію спеціальними лампами, то є загроза виникнення ядерної жовтяниці, яка може спричинити ураження нервової системи дитини. Як наслідок – відсталість розвитку та неповносправність. Наразі на балансі відділення є одна повноцінна лампа, а щоденна потреба фототерапії є у п’яти-семи малюків», – поінформували також у міськраді.

Керівник Фонду вільних та небайдужих Вікторія Христенко розповідла: «Взагалі таких ламп для відділення треба дев’ять, щоб забезпечити діток зі всієї області. Це потрібна звичайна терапія. Якщо її не провести, то наслідки дуже небезпечні для центральної нервової системи дитинки. Тому коли ми придбаємо ще одну лампу, то хоч трішки розвантажимо чергу на терапію».

У міськраді також повідомили: «Як долучитися до купівлі лампи фототерапії? 1) Банки для збору коштів. Залишайте кошти у точках збору Фонду вільних і небайдужих. Вони розташовані у всіх ресторанах мережі «Холдингу емоцій !FEST», а також у крамницях «Два кроки від хати», пекарнях-кав’ярнях «Братванка», крамницях сувенірів «Львівські цяцьки». Усі контакти і адреси на сайті: www.fest.lviv.ua. 2) Розрахунковий рахунок: Благодійний фонд «Вільних та небайдужих». Код ЄДРПОУ: 38738541. Найменування банку: АТ «Райффайзен Банк Аваль». Розрахунковий рахунок: 26004405654. Код банку (МФО): 325570. Призначення платежу: Благодійна допомога. 3) Бофони. Долучитися до Фонду можна бофоном (за телефоном гарячої лінії LOKAL 0 800 501 494)».

Про це повідомили сьогодні, 3 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли про Фонд вільних та небайдужих.

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу