72 дітей захворіли на Львівщині на кір

16:40 17 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: cpmsd3.kiev.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина в достатній кількості забезпечена вакциною для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту європейського виробника».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в середу: «Станом на сьогодні, 17 січня, в області на кір захворіли 103 особи, з них 72 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 56 осіб, з них 36 дітей».

«Вірус кору передається при розмові, чханні чи кашлі хворої людини на великі відстані. Кір небезпечний своїми ускладненнями – пневмонія і енцефаліт. За словами фахівців, єдиним дієвим профілактичним засобом є вакцинація. Згідно з календарем профілактичних щеплень в плановому порядку вакцинують дітей віком один рік та шість років. Захищеною вважається людина, яка отримала дві дози вакцини проти кору або яка вже перехворіла на кір», – поінформували також в облдержадміністрації.

«При контакті з хворим на кір з метою профілактики нещепленим особам проводять вакцинацію в термін не пізніше 72 годин з моменту останнього контакту. В подальшому можливе введення лише простого людського імуноглобуліну з метою зниження ризику інфікування», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Львівщина в достатній кількості забезпечена вакциною для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту європейського виробника. Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини