72 дітей захворіли на Львівщині на кір

16:40 17 січня 2018 р.


Фото: cpmsd3.kiev.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина в достатній кількості забезпечена вакциною для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту європейського виробника».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в середу: «Станом на сьогодні, 17 січня, в області на кір захворіли 103 особи, з них 72 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 56 осіб, з них 36 дітей».

«Вірус кору передається при розмові, чханні чи кашлі хворої людини на великі відстані. Кір небезпечний своїми ускладненнями – пневмонія і енцефаліт. За словами фахівців, єдиним дієвим профілактичним засобом є вакцинація. Згідно з календарем профілактичних щеплень в плановому порядку вакцинують дітей віком один рік та шість років. Захищеною вважається людина, яка отримала дві дози вакцини проти кору або яка вже перехворіла на кір», – поінформували також в облдержадміністрації.

«При контакті з хворим на кір з метою профілактики нещепленим особам проводять вакцинацію в термін не пізніше 72 годин з моменту останнього контакту. В подальшому можливе введення лише простого людського імуноглобуліну з метою зниження ризику інфікування», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Львівщина в достатній кількості забезпечена вакциною для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту європейського виробника. Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:16 28 вересня 2021 р.

Львівщина ще у жовтій коронавірусній зоні

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 від Міністерства охорони здоров'я. Розподіл випадків COVID-19 у регіонах України.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу