58 тисяч доз Астра Зенека Львів поверне в Київ

20:57 9 листопада 2021 р.

Фото до новини

На Львівщині з середини жовтня спостерігається позитивна тенденція у проведенні вакцинальної кампанії. А протерміновану партію вакцини «Астра Зенека» централізовано повернуть до Києва, звідки вона надійшла.

Про це на сесії Львівської облради сьогодні розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Як гуманітарну допомогу Міністерство охорони здоров’я отримало партію вакцини «Астра Зенека», і частину доз з цієї партії в кінці літа скерували на Львівщину. Близько 58 тисяч доз ми не використали, а термін їх придатності закінчився в кінці жовтня. Тепер цю партію повертаємо назад. На даний час на «Астра Зенеку» найменший попит серед усіх трьох вакцин, які використовують на Львівщині», - пояснив Орест Чемерис.

Щодо загального стану вакцинальної кампанії, то з середини жовтня, відколи почали діяти обмеження для невакцинованих, впроваджені обласною та міською комісіями ТЕБ і НС, спостерігається тенденція до зростання кількості проведених щеплень.

Станом на сьогодні з близько 2 млн дорослого населення області першою дозою щеплено 37,8% (з них двома дозами – 24,4%). Щеплень проведено – 1 244 137.

Серед освітян – двома дозами провакциновано 55,6%. Серед медиків – 73,2%.

В області працюють 102 мобільні бригади, 183 пункти щеплення і 29 центрів вакцинації (які працюють постійно. Цього тижня в області додатково функціонують ще 3 центри).

«У жовтні фіксуємо найкращі цифри вакцинації: щодоби вакцинувалися від 18-ти до 23-х тисяч осіб.

Вакцини  в області є в достатній кількості. Усі партії вакцин, які отримуємо, ми завжди звіряємо, чи дотримано ходовий ланцюг в процесі транспортування. Факту порушень у цьому процесі на разі зафіксовано не було», - зазначив Орест Чемерис.

Захворюваність у всіх районах Львівщини має тенденцію до зростання: де найгірша ситуація

Cоvid-19: тенденції до зменшення госпіталізованих немає, - Максим Прикупенко

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

На стаціонарному лікуванні у Львівській області десять відсотків вакцинованих від коронавірусу

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів