51% громадян України споживає алкогольні напої

19:02 16 вересня 2013 р.

Опитування проводилося у всіх областях України й автономній республіці Крим у період від 20 до 31 серпня.

Про такі результати опитування, проведеного компанією Research&Branding Group, повідомив 16 вересня на прес-конференції соціолог компанії Євген Копатько.

51% опитаних на запитання про те, чи вживають вони алкогольні напої, відповіли ствердно. 15% вказали, що вживали раніше, а зараз - ні. А третина повідомили, що ніколи не пили спиртного. За даними соціологів, чоловіки вживають алкоголь частіше, ніж жінки.

22% чоловіків повідомили, що п'ють кілька разів на тиждень, 39% - двічі-тричі на місяць, 18% - раз на місяць і 17% - рідше одного разу на місяць.

Водночас 44% жінок на питання про частоту вживання відповіли, що рідше разу на місяць, 24% - раз на місяць, 22% - двічі-тричі на місяць і 7% - кілька разів на тиждень.

Опитування проводилося у всіх областях України й автономній республіці Крим у період від 20 до 31 серпня. Усього було опитано 2 079 людей старших за 18 років.

bbc.co.uk/ukrainian/

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу