306 тисяч львів’ян уже підписали декларації з лікарями

12:45 2 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб запевнив: «Декларації з обраними лікарями вже підписали понад 306 тисяч містян – понад 40% від приписного населення Львова».

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб повідомив про це в понеділок, 2 липня. Він також розповів: «І кожного дня ця цифра зростає. Цей процес динамічний, і ми активно закликаємо мешканців до підписання декларацій. Щоб допомогти їм у цьому, в наших поліклініках діють спеціальні консультативні пункти, в яких інформують та консультують, як обрати свого лікаря і що потрібно для того, щоб підписати з ним декларацію. Заклади позначені наліпками «Тут можна обрати свого лікаря», і в кожному закладі розміщена інформація про сімейних лікарів – досвід роботи, освіта тощо, також вся інформація про лікарів розміщена на сайтах наших установ, поширюється у соціальних мережах».

Володимир Зуб також зазначив: «Тому закликаємо не зволікати з вибором лікаря. У Львові офіційно є 758 тисяч приписного населення, але думаю, що з часом ця цифра буде більша, тому що пацієнти з прилеглих територій до Львова чи з будь-яких інших міст мають право підписати декларацію з нашими лікарями. Вже є достатньо велика кількість лікарів, які підписали і по 1500, і 1600, і 1700 декларацій. Також є лікарі, які вже набрали понад 1800 пацієнтів».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Підписання декларацій стартувало у квітні і триватиме доти, доки всі не знайдуть свого лікаря і не підпишуть з ним декларацію. Декларація – це форма заяви, якою пацієнт повідомляє, що обрав саме цього лікаря, який надаватиме йому первинну допомогу. Підписати декларацію з лікарем може кожен у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу