30 листопада на «Гаражному розпродажі» у Львові – збір коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей і воїнів

09:54 25 листопада 2014 р.


Фото: vk.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 10% від зібраних у неділю коштів будуть передані на потреби українських воїнів.

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що, з ініціативи «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», 30 листопада у всіх куточках України відбудуться благодійні «Гаражні розпродажі» до Дня боротьби зі СНІДом. У повідомленні також зазначено:

«Благодійний «Гаражний розпродаж» у Львові триватиме з 12:00 до 18:00 у приміщенні Першої Львівської медіатеки (вул. Мулярська, 2А). Метою розпродажу є збір коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей у Львові – на закупівлю життєво необхідних їм ліків, медичного обладнання, проведення діагностики тощо.10% від зібраних коштів будуть передані на потреби українських воїнів. 

Детальний звіт про використання грошей «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» оприлюднить на сторінці у «Facebook» протягом двох тижнів після заходу.

Метою акції є привернення уваги суспільства до головних проблем, з якими зіштовхуються ВІЛ-позитивні люди в Україні, підвищення рівня толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних, привернення уваги суспільства до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу та її масштабів, а щонайважливіше – підвищення прихильності кожного до боротьби з ВІЛ-інфекцією. 

Ідея «Гаражних розпродажів» набирає щоразу більших обертів, об’єднуючи довкола себе ініціативних та вмотивованих людей. На таких заходах люди мають можливість позбутися непотрібних речей і придбати щось цікаве та неочікуване для себе.

Впродовж акції організатори планують зібрати цікаві книги (нові/вживані), роботи львівських художників, фотографів, аксесуари для дому, хенд-мейд вироби, спортивний інвентар, старі пластинки тощо. Протягом благодійного аукціону кожен охочий зможе придбати всі ці речі за символічними цінами, тим самим долучитися до збору коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей Львова.

Також впродовж акції відбуватимуться майстер-класи та конкурси для дітей і їхніх батьків, діятиме благодійний ярмарок, де учасники зможуть за символічні кошти придбати солодощі, домашню випічку, випити запашної кави, а наприкінці насолодитися виступами львівських музичних гуртів. Контактна особа: Конончук Ольга, тел. 097 362 89 61».

dailylviv.com

До теми

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу