28 листопада у Львові безкоштовно, добровільно та анонімно тестуватимуть на ВІЛ

11:02 28 листопада 2015 р.


Фото: lvivpost.net

Тестування проводитимуть з 12.00 до 18.00 досвідчені медичні фахівці обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

«У суботу, 28 листопада, у гіпермаркетах «Ашан Львів Сокільники» на вулиці Стрийська, 30 (ТРЦ «Кінг Крос Леополіс») та «Ашан» Львів Південний на вулиці Володимира Великого (№58) з 12.00 до 18.00 буде проводитись безкоштовне добровільне і анонімне консультування і тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс для всіх охочих», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Консультування і тестування проводитимуть досвідчені медичні фахівці Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом. Акція з тестування є всеукраїнською та охоплює 10 гіпермаркетів АШАН по всій Україні (залучені міста – Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса та Львів).

За оцінками ВООЗ та ЮНЕЙДС, Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції серед країн Східної Європи та Центральної Азії. За офіційною статистикою, з початку 2015 року в Україні зареєстровано понад 13 000 людей, які живуть з ВІЛ, а загальна кількість осіб, яким було поставлено діагноз ВІЛ-інфекція, з 1987 по 2015 рік складає понад 277 тисяч осіб.

Кожна друга людина, яка живе з ВІЛ, не знає про свій статус і залишається поза медичним спостереженням. Кожного дня в Україні діагноз ВІЛ-інфекція встановлюється 53 особам, а від наслідків хвороб, спричинених СНІДом, помирають дев’ять осіб.

На прес-конференції буде презентовано нову хвилю спільної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ під гаслом «Не Дай СНІДу Шанс!», яка вперше об’єднала зусилля уряду України та міжнародних організацій – Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та компанії Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні. Ця кампанія дозволить підвищити обізнаність про ВІЛ серед загального населення та популяризуватиме відповідальну поведінку та тестування на ВІЛ. Крім того, до соціальних ініціатив у рамках кампанії активно долучаться і представники приватного сектору, які підтримають цілий ряд масштабних заходів, спрямованих на інформування, тестування і вчасне виявлення ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань».

dailylviv.com

До теми

12:58 18 травня 2021 р.

Хвороби шлунково-кишкового тракту: як отримати безоплатну медичну допомогу, - НСЗУ

Пацієнти з запальними захворюваннями кишківника можуть розраховувати на безоплатний повноцінний медичний супровід на всіх етапах за Програмою медичних гарантій.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу