1,2 мільйона жителів Львівщини вже уклали декларації з лікарями

18:28 27 серпня 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Те, що сьогодні 1,2 мільйона мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями, насправді є виявом довіри до нашої сімейної медицини».

Про це, як повідомили в понеділок, 27 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповіла під час брифінгу директор її департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак. Вона також запевнила: «Ми інколи у нашому товаристві часто жартуємо, що це є своєрідними медичними виборами. Люди обирають тих лікарів, яким довіряють. У нас вже є багато таких лікарів, які мають більше 2000 підписаних декларацій».

Ірина Микичак наголосила: «Мене тішить, що не лише Львів та міста обласного значення мають високий відсоток підписання декларацій. Сьогодні з 38 закладів охорони здоров’я комунальної і приватної власності, які підписали договори з Нацслужбою здоров’я, 11 – це заклади, що розташовані у Львові. Інші – це міська лікарня міста Славська, Гніздичівська сільська лікарська амбулаторія, яка у першій хвилі підписала договір, це Борислав, Самбірський, Жовківський, Кам’янка-Бузький райони».

dailylviv.com

До теми

08:54 4 травня 2021 р.

У Львові за минулу добу коронавірус виявили у 12 мешканців

За оперативними даними, станом на 4 травня у Львівській області зареєстровано 130366 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них у Львові – 63915, за останню добу - 55 випадків, з них у Львові – 12.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу