Жива шопка у Львові – під охороною «Беркуту» (відео)

14:14 7 січня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Побачити її можна на вулиці Друкарській в центрі міста лише сьогодні, 7 січня, до 20:00.

У Львові вже вп’яте відкрили шопку зі живими тваринами – вівцями й віслюком. Уже традиційно ролі її дійових осіб виконують львівські пластуни. Але цього року, окрім традиційних ролей Марії, трьох царів, пастушків та ангелів, у живій шопці з'явились персонажі у костюмах працівників спецпідрозділу «Беркут». Піар-менеджер ініціатора створення живої шопки – «Холдингу емоцій «!Fest» –Христина Тузяк пояснила: «В Україні на Різдво завжди організовували вертепи, що були відображенням дійсності. У часи кріпацтва вертепи були про панів і кріпаків, в часи здобуття незалежності – про повалення Радянського Союзу. Цього року у нас інша актуальна ситуація – Євромайдан», – розповіла Саме тому, за її словами, цьогоріч вирішили поставити «шопку на барикадах», а маленького Ісуса охоронятиме «працівник «Беркуту».

Як інформував «ЩЛ», 7 січня у Львові – Різдвяна святкова хода вертепів і фестивалі «Велика коляда» та вертепів, а з 19:00 до 22:00 – етновечірка просто неба з конкурсами та народними забавами, щогодини зі 17:00 до 22:00 у дворику Ратуші – вистава «Коли ангели спускаються на землю», о 18:00 пластуни запалять Різдвяну Свічечку, 7 та 8 січня – колядки у Львівському «Шевченківському гаю», 7, 8 та 9 січня у Львові – вже сьоме «Свято Пампуха», а 8 січня біля «головної ялинки» найбільшого міста Західної України – великий хоровий флеш-моб «Львів колядує».


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу