Завтра виконком ЛМР вирішуватиме – чи бути вулиці Леся Курбаса у Львові пішохідною

17:42 12 лютого 2015 р.


Фото: maxpark.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про створення пішохідної зони в межах вулиці Леся Курбаса. Питання реконструкції вулиці, відповідно до цього рішення, буде вирішено на засіданні виконкому у п’ятницю, 13 лютого.

У прес-службі ЛМР повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про створення пішохідної зони в межах вулиці Леся Курбаса. Питання реконструкції вулиці, відповідно до цього рішення, буде вирішено на засіданні виконкому у п’ятницю, 13 лютого».

Радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід також зазначив:

«Рішення комісії з безпеки руху – це перший крок до створення пішохідної зони на вулиці Леся Курбаса. Практично, це означає встановлення відповідних дорожніх знаків. 

Але ми знаємо, як ставляться до таких дорожніх знаків водії. Де-факто, вулиця Курбаса стане пішохідною після того, як там буде проведено реконструкцію, котра передбачає трансформування простору вулиці на користь пішохідної інфраструктури. Планується, що вулиця буде зроблена в одному рівні, тобто там не буде дороги, тротуарів, а будуть встановлені лавки, висаджені дерева.

За попереднім задумом, на початку і  вкінці вулиці буде передбачено спеціальні майданчики для розвантаження автомобілів, які обслуговують підприємства у пішохідній зоні.  Проектом рішення виконкому також передбачено внесення змін до містобудівної документації, пов’язаної зі створенням пішохідної зони на вул.Леся Курбаса, а також до навігаційних систем, що діють у Львові».

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу