Завтра всесвітньовідомий диригент Кирило Карабиць представить у Львові проект «Золота Україна» (відео)

12:25 29 червня 2015 р.

  • 0


Фото: dt.ua

У вівторок, 30 червня, о 19:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької завершиться масштабним концертом культурний форум «Донкульт».

У вівторок, 30 червня, о 19:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької Кирило Карабиць представить свій проект «Золота Україна», який об’єднує важливі для історії української музики партитури двох композиторів донбаського походження – маловідомі хори Сергія Прокоф‘єва та хрестоматійний концерт на тексти Григорія Сковороди батька диригента Івана Карабиця. Ця подія стане масштабним завершенням культурного форуму «Донкульт», який упродовж другої половини червня презентує у Львові інтелектуальний і мистецький потенціал Східного регіону.

Кирило Карабиць – найбільш успішний український диригент, який отримав широке визнання на Заході. Виступав з видатними європейськими та американськими оркестрами, з 2009 – диригент одного з найстаріших колективів Великої Британії – Борнмутського симфонічного оркестру, з 2013 – арт-директором польського молодіжного оркестру «I, Culture Orchestra».

У тому ж році отримав звання найкращого диригента року за версією Британського Королівського філармонічного товариства. Володар призу Асоціації диригентів Данії та бельгійської Foundation of  Europe, австрійського товариства ім. Альберта Швейцера та титула «почесний громадянин штату Оклахома».

Нещодавно Кирило Карабиць закінчив проект запису на британському лейблі «Onyx» всіх симфоній Прокоф’єва, до якого також включено ранні твори, створені під час проживання родини Прокоф’євих на Донбасі до 1910 р.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також анонсували:

«30 червня, о 19:00, Львівський театр опери і балету імені Соломії Крушельницької 

«Золота Україна». Концерт-закриття культурного форуму «Донкульт» (вокально-симфонічні твори композиторів з Донбасу). Кирило Карабиць (Париж-Київ) – диригент. Василь Понайда – тенор. Оксана Савіцька – альт.

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Галицький академічний камерний хор, художній керівник та диригент – народний артист України Василь Яциняк

Програма:

Сергій Прокоф’єв, «Чужбог і танець нечисті» зі «Скіфської сюїти» (1914).

Хор «Заповіт» з опери «Семен Котко» (1939).

Хор «Золота Украина» з циклу «Пісні наших днів» (1937).

Іван Карабиць. Концерт для хору, солістів та симфонічного оркестру «Сад божественних пісень» (1971)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу