Завтра у Львові завершать вшанування копії ікони Матері Божої Неустанної Помочі (програма)

14:32 3 липня 2015 р.


Фото: te.org.ua

Сьогодні, 3 липня, о 18.00 реліквію перенесуть у Свято-Покровський кафедральний собор УПЦ КП на вулиці Грушевського, 2, де відбудеться екуменічна молитва.

Уже впродовж тижня вшановують у різних храмах Львова копію ікони Матері Божої Неустанної Помочі. Сьогодні, 3 липня, о 18.00 реліквію перенесуть у Свято-Покровський кафедральний собор УПЦ КП на вулиці Грушевського, 2, де відбудеться екуменічна молитва. А завтра святиня потрапить у Собор святого Юра УГКЦ на площі святого Юра, 5, звідки у неділю буде перевезена у місто Городок для продовження паломництва храмами Львівщини.

Сьогодні ж зі 17.45 до 19.30 відбудеться хода від Свято-Георгіївського кафедрального собору на вулиці Короленка, 3 до Свято-Покровського кафедрального собору на вулиці Грушевського, 2. Її маршрут: вулиця Короленка – вулиця Академіка Філатова – вулиця Пекарська – вулиця Івана Франка – вулиця Герцена – вулиця Драгоманова – вулиця Грушевського.

Натомість завтра, 4 липня, з 17.45 до 19.30 відбудеться хода від Свято-Покровського кафедрального собору на вулиці Грушевського, 2 до Собору святого Юра на площі Святого Юра, 5. Її маршрут: вулиця Грушевського – вулиця Драгоманова – вулиця Волошина – вулиця Поповича – вулиця Мартовича – вулиця Стефаника – парк імені Івана Франка – вулиця Матейка – вулиця Листопадового Чину – площа Святого Юра.

Ікона перебуватиме у Львові до 5 липня. Після тижневого паломництва образ перевезуть до Городоцького району, де він продовжить духовну мандрівку храмами Львівщини. Ініціював паломництво ікони громадський комітет під духовною опікою Чину Найсвятішого Ізбавителя (отці-редемптористи).

Програма перебування копії ікони Матері Божої Неустанної Помочі у храмах Львова:

3 липня – Свято-Покровський кафедральний собор УПЦ КП на вулиці Грушевського, 2)

18.00 – зустріч ікони, екуменічна молитва

4 липня – Собор святого Юра УГКЦ (площа святого Юра, 5)

18.00 – зустріч ікони, екуменічна молитва

5 липня – Собор святого Юра УГКЦ (площа святого Юра, 5)

15.00 – перевезення копії ікони до м. Городок та продовження паломництва храмами Львівщини.

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу