Завтра у Львові відбудеться зустріч з автором виставки «Balloon People» Аланом Родьє

22:18 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: uc.od.ua

Орієнтовно в обід художник буде в «Арт галереї мадам Пальмгрен» на вулиці Івана Федорова, 8 біля Домініканського собору.

25 червня в «Арт галереї мадам Пальмгрен» на вулиці Івана Федорова, 8 біля Домініканського собору відбудеться зустріч з автором виставки «Balloon People», французьким художником Аланом Родьє. Її організатори розповіли:

«На виставці, яка відкрилася в Галереї 12 червня представлено 15 нових робіт художника із серії «Balloon People». Родьє, який на початку дев’яностих починав як успішний фешн-фотограф, вибудовує бездоганні образи людей із повітряних кульок, спираючись у своїх пошуках на історію мистецтва («Лежача оголена з кульок»), на образи популярної культури («Арні» – Арнольд Шварценеггер) та застосовуючи власні портретні фотографії («Анастасія, що перетворюється на людину з кульок»).

Ідея створення фігур з повітряних кульок, за словами художника, спала на думку абсолютно випадково, однак, через деякий час повністю захопила його уяву та спонукала до все нових і нових експериментів, які згодом оформилися в серію робіт. Орієнтовно в обід художник буде в Галереї, а ближче до вечора цього ж дня планується зустріч з аташе з питань культури, французької спільноти та французького культурного центру». 

«Арт галерея мадам Пальмгрен» на вулиці Федорова, 8 біля Домініканського собору працює щодня з 10.00 до 21.00. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу